Fortnite: Jak pokonać wyzwanie oznaczania różnych rzadkich broni w Fortnite

UJednym z najłatwiejszych wyzwań do ukończenia nowej aktualizacji Fortnite jest teoretycznie opcja Oznacz różne rzadkie bronie, od zwykłych rzadkich po legendarne.

Zanim zaczniemy rozwiązywać wyzwanie, musimy pamiętać o dwóch głównych rzeczach: po pierwsze, o sposobie oznaczania broni na platformie. Na przykład, Jeśli grasz z systemu PlayStation (4 lub 5) lub masz konsolę podłączoną do komputera, broń jest oznaczona strzałką w lewo na górze konsoli. Na komputerze za pomocą klawiatury i myszy wystarczy nacisnąć środkowy przycisk myszy, aby wybrać broń. W przypadku zmiany podstawowych ustawień jasne jest, że będziesz musiał wybrać odpowiedni przełącznik.

Mając to na uwadze, musimy teraz wyjaśnić, co oznaczają „różne rzadkie bronie”.

Broń i przedmioty Fortnite są podzielone na klasy kolorów i terminów, które obejmują poziom każdego obiektu. Te rzadkości i odpowiadające im kolory są następujące, uporządkowane od najmniejszych do największych:

Fortnite wszystkie rzadkie bronie

Różne bronie w Fortnite

Zwykła rzadkość (szara)

Niezbyt często Rzadko (zielony)

Rzadko rzadko (ciemnoniebieski)

Rarity Pika (fioletowy)

Legendary Rarity (pomarańczowy)

Dziwna rzadkość (jasnoniebieska)

Legendarna rzadkość (żółta)

W związku z tym, mając ten przewodnik i wiedząc, jak odróżnić broń, jak opisano powyżej, możemy teraz przystąpić do ukończenia wyzwania, które nam sugerują.

Gdzie znaleźć każdą rzadką broń

Zwykłą broń w pik (od szarej do fioletowej) można stosunkowo łatwo znaleźć w grach, ponieważ jest to najpowszechniejsza broń w grze.

Aby zdobyć najrzadszą i najpotężniejszą broń, a przez to trudną do zdobycia w grze, zalecamy udanie się bezpośrednio w miejsca Że proponujemy do ciągłości.

Rzadka legendarna broń

Legendarny prymitywny karabin

Legendarny prymitywny karabin

W zasadzie najbardziej logiczną rzeczą byłoby podniesienie poziomu broni, rozmawiając z kimś, o ile nie spotkamy kogoś w trakcie naturalnego przebiegu gry. Postacie NPC, które możemy znaleźć na mapie.

Rzadka dziwna broń

Jedyny sposób na znalezienie takiej kolorowej broni jasny niebieski, Otrzymuje ją od każdej z różnych postaci, które znajdziemy na wyspie, którzy mają własną broń.

Te postacie, wraz z ich dziwną bronią, to:

Wheelburner: Triumph

Calrica Bomb: Jump Rock Double

Lara Croft: Arko Urban

Strong Chord: Shadow Tracker

Narodziny wrony: niestabilny łuk

Jonesy Sorbet: Can de Salpicn

Kalifornia.

Dziwne działo natryskowe

To zrozumiałe , Kupując egzotyczną broń, będziemy musieli ją upuścić na ziemię i oznaczyćJakbyśmy znaleźli to podczas spaceru po wyspie.

Legendarna rzadka broń

Wybuchowy łuk Raza

Wybuchowy łuk Raza

Jedyną dostępną opcją, aby odróżnić ten typ broni na żółto, jest udanie się do Centrum mapy, Iglicy w nowym sezonie i pokonanie nowej postaci Raz.. Kiedy go zabijemy, zostawimy Legendarnego Bombowca na miejscu. Świętujemy to … i gwóźdź! Wyzwanie zakończone.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *