Fortnite: Możesz teraz grać w „The Legend of Zelda: Breath of the Wild” w „Fortnite”

Fortnite: Możesz teraz grać w „The Legend of Zelda: Breath of the Wild” w „Fortnite”

takI coś, co uczyniło go sławnym legenda o zelda Od pierwszego tytułu wyprzedzał swoje czasy, podnosząc dynamikę eksploracji „otwarty świat”. Z biegiem czasu ta dynamika została poprawiona we wszystkich generacjach konsol, więc W tej samej epopei o Zelda, więc poziom doskonałości został osiągnięty w tym samym świecie. Ogromny Hyrule, pełen ciekawych miejsc i pięknych krajobrazów, został teraz powtórzony w grze Z Eternal Crossing: Fortnite.

Ktoś odtworzył mapę Hyrule w Fortnite

Brukowane góry, rozległe doliny, a nawet stromy klif Ołtarza Zmartwychwstania zostały odtworzone przez użytkownika Fortnite o imieniu Jekyll_H_Y_D_E. Użytkownik nie powstał na zlecenie Epic Games i nie zapowiedział „oficjalnie” swojej mapy. Na Twitterze ma zaledwie nieco ponad setkę obserwujących, którzy ogłosili cały biznes, w który zainwestował użytkownik W grze wysiłek nie jest mały.

A gdyby to nie wystarczyło, Ten twórca zawiera również mapę broni i mapę Assassin’s Creed (tzw. Assassin’s Parkour) w stworzonych przez niego trybach gry. Ten profesjonalny gracz i zawodnik Fortnite spędza wolny czas w Odtwarza nowe przestrzenie do tego, co wydaje się jego ulubioną grą.

Jak znaleźć mapę Zelda w Fortnite?

Reklamuj się w sieci społecznościowej Fortniteros, DropKnighti tylko 9 opinii (jedna negatywna, to zwycięski rekord) Jekyll_H_Y_D_E Umieścił swoją ikonę na mapie, dzięki czemu możesz organizować sesje eksploracji i walki ze znajomymi. Musisz tylko iść do tryb kreatywny A w opcji wyszukiwania mapy wpisz kod:

1314 – 4264-2010

Jak grać na mapie Assassin’s Creed w Fortnite?

A skoro już przy tym jesteśmy, możemy również dodać opcję wprowadzenia własnej mapy Parkour opartej na popularnej serii Ubisoft. W samym trybie kreatywnym użyj kodu:

8011 – 4755 – 6903

Te mapy zostały już dodane do Bardzo ładna kolekcja odtworzonych gier w FortniteCóż, po odtworzeniu rezydencji Resident Evil w środku, a także kilku emblematycznych meksykańskich miejsc, Jak Stadion Azteca. Czy kiedykolwiek stworzyłeś mapę w Fortnite?

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *