Fortnite Rozdział 3: Odcinek 8 kończy się dzisiaj i będzie początkiem nowej fazy wydarzenia

W ostatnich tygodniach w Fortnite było dość cicho? Nie martw się, Epic Games planuje przyspieszyć nasze tętno na początku grudnia. Podczas gdy obecna przepustka bojowa Ujawnia finał ósmego sezonu zaplanowanego na niedzielę 5 grudniaEksperci danych byli w stanie zebrać więcej informacji o nadchodzących zwrotach akcji.

Według Hypex, jednego z najsłynniejszych wycieków na świecie, Pierwszy sezon trzeciego rozdziału rozpocznie się we wtorek 7 grudnia 2021 pod koniec czarnej dziury, która potrwa dwa dni (od 5 do 6 grudnia).

znów to samo

Czy to ci coś przypomina? Wydarzenie, które zakończyło pierwszy rozdział gry, oczywiście w niedzielę 13 października 2019 r. Czarna dziura zajęła Fortnite; Gra, oficjalne sieci społecznościowe… Przez dwa dni po Battle Royale nie było praktycznie żadnego śladu.

Wtedy wiemy, co się stało: Fortnite powraca dwa dni później z Rozdziałem 2 i nową wyspą pełną nowych funkcji.

W związku z tym, w oparciu o ostatnie wycieki danych, powinien nastąpić proces bardzo podobny do przechodzenia z Rozdziału 2 do Rozdziału 3. W 2019 roku czarna dziura wywarła bardzo silny wpływ na społeczeństwo, wyzwalając najdziksze teorie. Dlatego gra była świadkiem jednej z największych kampanii reklamowych w całej swojej historii.

W październiku 2019 r. ta czarna dziura wciągnęła Fortnite i jego wyspę przez dwa dni.

Epic Games z pewnością nas zaskoczy w D-Day. Fortnite Rozdział 3 wzbudza wiele oczekiwań społeczności, aby deweloperzy byli zadowoleni z prostej czarnej dziury nr 2. Nowa wyspa to z pewnością kompletne szaleństwo i MGG będzie tam, aby to zobaczyć.

Zawartość MGG FR.

Bardzo młody gracz, który wczoraj osiadł w Stanach Zjednoczonych, zdobył wraz ze swoimi kolegami z drużyny tytuł najlepszego gracza w regionie w trylogii FNCS Grand Royale of NA.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *