Fortnite Rozdział 4 nie działa na Androidzie

W chwili pisania tej wiadomości, Fortnite rozdział 4 nie działa w android. Miejmy nadzieję, że Epic naprawi to jak najszybciej. On już na tym jest.

Kilka godzin temu pojawiła się długo oczekiwana aktualizacja Fortnite 4 rozdział 4, z nową wyspą i innymi nowościami. Ale użytkownicy androidW tej chwili nie mogą dołączyć do imprezy.

Jak obliczysz centrala androida, Podczas aktualizacji do Wersja 23 Z Fortnite żeby zainstalować Rozdział 4 w android, pojawi się komunikat o błędzie „LIBRARY-IN-NOSIGNATURES”. Tak jak Błąd W podpisach uwierzytelniających dla niektórych bibliotek gier.

Wszystko wskazuje na to, że jest Przegrany Co to ma wspólnego z faktem, że Fortniteręcznie zainstalowany na Androidzie, Nie można tego zrobić ze Sklepu Google Play, ponieważ Epic usunął ją ze sklepu, dzięki czemu nie trzeba płacić 30% prowizji za każdą transakcję.

Ale nie instalując przez sklep, Fortnite ma znacznie większe trudności z przejściem testów zgodności z Androidem i kontroli bezpieczeństwaa czasami mogą wystąpić problemy tego rodzaju.

Z pewnością epicki Naprawienie tego nie zajmie dużo czasu, ale jest to poważne uprzedzenie dla graczy na Androida, którzy grają ze znajomymi na innych platformach, ponieważ pozostaną w tyle wraz z postępem.

Fortnite Rozdział 4 Sezon 1 wiadomości

on jest Modernizacja Z Fortnite To było bardzo oczekiwane przez użytkowników, ponieważ przynosi Wiele wiadomości.

A najważniejsze jest Zupełnie nowa mapaCo otwiera nowe obszary i nowe sposoby dostępu do nich.

Zmienia także sposób gry. Teraz tam Obszary, które musisz zająć i chronić wraz ze swoim zespołem. Jeśli trzymasz go wystarczająco długo, staje się twój i zdobywasz łupy.

Na mapie pojawiają się realistyczne ulepszenia, czyli zdolności zwiększające prędkość, strzelanie i tak dalej.

Fortnite rozdział 4 sezon 1

W działach samochodowych najbardziej wymaganym ubezpieczeniem jest brudny rower, umożliwiając wspinanie się po stromych obszarach. Są też inne ciekawsze rzeczy, jak np śnieżna kula zniszczyć wszystko.

pomiędzy Nowa broń Mamy karabin Excaliber, który strzela ostrymi jak brzytwa ostrzami. Jest też potężny młot udarowy i karabin z tłumikiem grzmotów, a także pistolet maszynowy z dwoma magazynkami, karabin mistrzowski, karabin szturmowy z efektem czerwonych oczu i pistolet taktyczny.

The Przepustka bojowa Zawiera postacie takie jak Geralt z Rivii Z gier Wiedźmin i zabójca z śmierć.

Aby uzyskać przewagę w grze, pokazują ci na HobbyConsolas.com Gdzie są obszary bogactwa?.

W tej chwili Fortnite 4 rozdział 4 nie działa w androidAle jestem pewien, że wkrótce to naprawią. W te Święta czeka na Ciebie mnóstwo zabawy w tej grze!

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.