Fortnite Rozdział 4 Sezon 4: Przewodnik po misjach tygodnia 2

Fortnite Rozdział 4 Sezon 4: Przewodnik po misjach tygodnia 2

the Sezon 4 Do Fortnite rozdział 4 Przyniosło ze sobą wiele nowości sprawunki I Cotygodniowe misje. Jedną z takich grup jest Tydzień 2. Na tej stronie naszego poradnika o Fortnite powiemy Ci o tym Jak wykonać każde zadanie Z tej kategorii:

Fortnite Rozdział 4 Sezon 4: Misje tygodnia 2

  • Etap 1 z 2 – Zjedz jedzenie lub mikstury tarczy (0/10) – Nagroda: 15 000 XP
  • Etap 2 z 2 – Wyląduj w Relaxing Retreat lub Sanguinary Suites i znajdź się wśród 20 najlepszych pozostałych graczy (0/1) – Nagroda: 15 000 XP
  • Etap 1 z 2 – Zadawaj obrażenia przeciwnikom cichą bronią (0/1000) – Premia: 24 000 XP
  • Etap 2 z 2 – Przebiegnij określony dystans pod wpływem Wybuchu (0/1000) – Premia: 24 000 XP
  • Etap 1 z 2 – Strzał w głowę przeciwników bronią teleskopową (0/10) – Nagroda: 35 000 XP
  • Etap 2 z 2 – Zbierz sztabki od wyeliminowanych graczy (0/5) – Nagroda: 35 000 XP
  • Uderzaj przeciwników bombami niszczącymi tarczę (0/5) – Premia: 1 poziom

Misje z drugiego tygodnia są dostępne od 09.07.2023 i będą dostępne do ostatniego dnia.

Faza 1 z 2 – Weź jedzenie lub mikstury tarczy

To zadanie wymaga od nas następujących czynności: w dowolnej liczbie gier w dowolnym trybie gry, Musimy spożyć w sumie dziesięć porcji dowolnego rodzaju pożywienia lub mikstur tarczowych. Jedzenie znajdziemy w skrzyniach z jedzeniem rozmieszczonych w wielu częściach mapy, a mikstury tarczy bardzo często można znaleźć na ziemi oraz w innych skrzyniach i pojemnikach.

Wszystkie lokalizacje pojemników na lunch

Etap 2 z 2 – Wyląduj w Relaxing Retreat lub Bloodthirsty Suites i znajdź się wśród 20 najlepszych pozostałych graczy

Misję tę odblokowuje się dopiero po ukończeniu poprzedniej misji.

To zadanie wymaga od nas następujących czynności: w dowolnej grze, w dowolnym trybie gry, Musimy wylądować w Relaxing Retreat lub Sanguinary Suites i przetrwać, dopóki liczba graczy nie osiągnie dwudziestu. Obydwa obszary są opanowane przez podopiecznych Kado Thorne’a, a jako że w okolicy będą także inni gracze, którzy będą chcieli ukończyć quest, radzimy jak najszybciej się stamtąd wydostać, by uniknąć niepotrzebnych spotkań. Graj ostrożnie, a znajdziesz się wśród pozostałych 20 graczy w grze.

Miejsca, w których musimy wylądować na początku gry, aby zaliczyć postęp misji

Etap 1 z 2 – Zadaj obrażenia przeciwnikom cichą bronią

To zadanie wymaga od nas następujących czynności: w dowolnej liczbie gier w dowolnym trybie gry, Musimy zadać łącznie 1000 punktów obrażeń wrogom korzystającym z broni z tłumikiem. Broń z tłumikiem zawiera w nazwie słowo „tłumik”, na przykład pistolet z tłumikiem lub karabin szturmowy z tłumikiem. Stosunkowo często można je znaleźć na całej wyspie, na ziemi lub w skrzyniach.

Etap 2 z 2 – Przebiegnij określony dystans pod wpływem wypadu

Misję tę odblokowuje się dopiero po ukończeniu poprzedniej misji.

To zadanie wymaga od nas następujących czynności: w dowolnej liczbie gier w dowolnym trybie gry, Będąc pod wpływem erupcji, musimy pokonać łącznie 1000 metrów. Aby uzyskać efekt Rush, musimy wypić sok Rush, zniszczyć beczki Rush będąc blisko nas lub rzucić się do stóp Rush Splash. Rush Juice i Rush Splash można znaleźć losowo na całej wyspie, na ziemi oraz w pojemnikach, takich jak skrzynie lub maszyny do lodu; Beczki wybuchowe można znaleźć w niektórych punktach wyspy:

Wszystkie lokalizacje Rush Barrel

Etap 1 z 2 – Strzelaj przeciwnikom w głowę za pomocą broni lunetowej

To zadanie wymaga od nas następujących czynności: w dowolnej liczbie gier w dowolnym trybie gry, Musimy oddać w sumie dziesięć strzałów w głowę przeciwnikom korzystającym z broni lunetowej. Broń tę znajdziemy losowo na całej wyspie, czy to w otwartych skrzyniach, czy na ziemi, w zrzutach zaopatrzenia, w holokoofertach lub na sprzedaż u niektórych NPC i automatów. Mając do dyspozycji broń tej klasy, musimy strzelać do przeciwników, aż trafimy dziesięć strzałów w głowę.

Etap 2 z 2 – Zbierz usunięte paski graczy

Misję tę odblokowuje się dopiero po ukończeniu poprzedniej misji.

Misja ta wymaga od nas następujących czynności: Podczas dowolnej liczby meczów w trybie Battle Royale lub Zero Build: Musimy zebrać łącznie 100 sztabek złota od wyeliminowanych graczy. Każdy wyeliminowany gracz pozostawia po sobie siedem sztabek złota, więc będziemy musieli zebrać sztabki od łącznie co najmniej piętnastu graczy. I nie ma znaczenia, czy ich wykończymy, czy zginiemy z rąk innego gracza, czy w inny sposób; Jedyną ważną rzeczą jest to, że zbieramy złoto.

Uderzaj przeciwników granatami Shieldbreaker

Misję tę można odblokować dopiero po ukończeniu co najmniej pięciu z sześciu poprzednich misji.

To zadanie wymaga od nas następujących czynności: w dowolnej liczbie gier w dowolnym trybie gry, Musimy pięciokrotnie uszkodzić tarcze wrogich graczy, rzucając w nich granaty Shieldbreaker. Tę nową broń można znaleźć na ziemi, w skrzyniach i workach z łupami na całej wyspie.

Inna zawartość Fortnite, która może Cię zainteresować

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *