Fortnite x Resident Evil: Dowiedz się, jak zdobyć skórki dla Chrisa Redfielda i Jill Valentine

Jill Valentine i Chris Redfield D. Resident Evil grają w Fortnite: Battle Royale. (Zdjęcie: Wandal)

Kilka dni po świętowaniu długo oczekiwanego Halloween, Fortnite chciał dodać dwie nowe znane postacie wśród skórek, które oferuje w swoim sklepie. „Po przeżyciu niewypowiedzianego horroru Pałacu Spencera i jego kolejnych przygód”I Chris Redfield I Jill ValentineSłynni bohaterowie Resident Evil zostali wybrani do posiadania własnego stroju Battle Royale, dzięki czemu będą mogli stawić czoła kostkowym potworom. O paralelach, które pojawiły się na wyspie.

Chris Redfield Przybył do Fortnite ze swoim pojawieniem się w Resident Evil 5 i w stylu Hound Wolf Squad oraz swoim pojawieniem się w Resident Evil Village.

dla tej części, Jill Valentine Spełnia swój klasyczny wygląd i Resident Evil 3 Remake. Gracze freetoplay, którzy chcą zagrać w Chrisa Redfielda lub przewodnika Jill Valentine, mają kilka dni, aby dostać się do sklepu w grze.

Tweetuj o NiteStats.  (Twitter: ruvenmb)
Tweetuj o NiteStats. (Twitter: ruvenmb)

Codziennie o godzinie 00:00 CEST pojawia się bot z prywatnego serwera Kursy NiteStats (społeczność zajmująca się eksploracją danych, wyciekami i wszelkiego rodzaju treściami o Fortnite), Zaktualizowano sekcje, które sklep będzie miał po aktualizacji 2 godziny później o 02:00 CEST.

Ponadto; O godzinie 00:00 CET w niedzielę 24 października 2021 r. omawiany robot przywiózł ze sobą bardzo cenną informację: w kolejnym sklepie pojawi się sekcja o nazwie „RE”, której wyświetlana nazwa to „Stars Team”, o „Team STARS” po hiszpańsku.

W tym samym dniu o godzinie 2:00 CEST, Chris Redfield I Jill Valentine Pojawił się w sklepie Fortnite Battle Royale. Ich pliki zaszyfrowane w systemie plików gier wideo również zostały odszyfrowane. Epic Games ogłosiło również oficjalne ogłoszenie nowych skórek Resident Evil w Fortnite w tym czasie.

Resident Evil x Fornite.  (Zdjęcie: Fortnite)
Resident Evil x Fornite. (Zdjęcie: Fortnite)

Kosmetyki, które możesz zdobyć:

– Zestaw kół zębatych gwiazd (Zawiera skórę Chrisa Redfielda w różnych wzorach, skórę Gil Valentine w różnych wzorach, akcesorium do plecaka Green Grass w różnych wzorach, akcesorium do plecaka Maszyna myśliwska i ekran ładowania przetrwania): 2100 V-dolców

Nóż Chrisa Redfielda (zawiera różne style) + akcesorium do plecaka z zielonej trawy (zawiera różne style): 1500 V-dolców

Nóż Jill Valentine (Zawiera różne style) + Akcesoria do plecaka Game Ranger: 1500 V-dolców

– Zestaw kół zębatych gwiazd (W tym kolekcjoner Hot Dogger, kolekcjoner Electric Batton, emotikona Walk in the Rain): 1300 V-dolców

– NARZĘDZIE DO KOLEKCJI HOT DOGGER: 800 V-dolców

Elektryczne narzędzie do zbioru sokowirówki: 800 V-dolców

– Gest chodzenia w deszczu: 300 V-dolców

Elementy Resident Evil w sekcji .
Przedmioty Resident Evil w sekcji „Team STARS” w sklepie Fornite. (zrzut ekranu: MeriStation)

FORTNITE chce nakręcić film we współpracy z LUCASFILMS

Osoby pracujące w firmie i zaznajomione z sytuacją mogą wypowiadać się: „Epic Games bada możliwość uruchomienia działu rozrywki skupionego na programowaniu scenariuszy wideo”.oni wskazali.

„Twórca odnoszącej sukcesy gry wideo Fortnite dąży do dywersyfikacji wśród prawnych bitew z Apple i Google, które zaszkodziły jego zdolności do ekspansji na rynku mobilnym”. dodali.

Oczywiście, jeśli dojdzie do realizacji, Epic Games wypuści film o Fortnite, który według brokera jest „również dyskutowany”. Wrażenia na ekranie pochodzą od byłych członków Lucasfilm, którzy dołączyli do firmy w tym roku.

Jednym z nich jest były wiceprezes produkcji fizycznej dla studia filmowego, Jason McGatlin. Wcześniej był producentem wykonawczym wszystkich aktualnych filmów Disneya o Gwiezdnych Wojnach. Bardzo skomplikowana historia Jest to gra elektroniczna Jak dotąd obejmuje on kilkanaście sezonów, z coraz bardziej rozbudowanymi wydarzeniami na żywo, filmami i fragmentami.

Czytaj:

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *