Forza Horizon 5 ma już 800 000 graczy bez oficjalnej premiery

Naprawdę chciałem nowego Forza HorizonSpołeczność Xbox wyraźnie to pokazuje. Piąta część sagi została uznana za jedną z najbardziej wyjątkowych i obowiązkowych części dla każdego użytkownika Microsoftu, który posiada Xbox One, Xbox Series X/S lub komputer, który jest w stanie wykonać tę potworną wyścigówkę. obecnie Gra jest dostępna dla tych użytkowników, którzy zakupili wersję premiumA mając tylko taką liczbę graczy, już posiadasz grę 800 000 użytkowników (Dla mnie Tablica wyników uczestników Hall of Fame Porównuje statystyki gier wideo).

Gracze, którzy chcą mieć edycję standardową, będą musieli poczekać na następną 9 listopada (data jest bardzo bliska), więc są one morzem pozytywnych liczb dla gry na placu zabaw, ponieważ milion graczy powoli zbliża się do siebie bez konieczności Forza Horyzont 5 Oficjalne wprowadzenie na rynek dla wszystkich. Musimy również wziąć pod uwagę, że użytkownicy, którzy uzyskują dostęp bezpośrednio z Xbox Game Pass, również muszą zostać dodani.

Ten ostatni będzie mógł odblokować dodatki Premium Edition, płacąc różnicę w wysokości 45 USD, a to będzie również obejmowało możliwość uzyskania wczesnego dostępu do gry wideo, a tym samym możliwość zatopienia w niej zębów, zanim ktokolwiek inny. Na podstawie tych danych jest obliczany Forza Horyzont 5 tak Zyskałby od 36 do 79 milionów dolarów.

To był hit wśród krytyków

Nie tylko zawodnicy są zadowoleni z pracy, Krytyka wykazała również, że jest to jedna z gier wideo roku (co jest istotne ponownie dla rodziny Microsoft) ze średnią oceną 91 cali Metacritic (podis leer Oto nasza analiza dokończyć o tym Forza Horyzont 5).

zatrudnienie OpenCriticZostań najlepszą premierą Xbox Game Studios w 2021 r. 92 punkty i ogólna rekomendacja od profesjonalnego krytyka. Wszystko więc wskazuje na to, że tego tytułu w ogóle nie można pominąć i że należy go maksymalnie skompresować.

Pamiętaj też, że Forza Horyzont 5 ona ma Duży krok w kierunku dostępności W grach wideo i dodaj plik Tłumacz języka migowego prawie.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *