Forza Horizon 5 otrzymuje znaczące ulepszenia w ewolucji trybu wieloosobowego

Od premiery minęło już pół roku, a Forza Horizon 5 jest nadal najpopularniejszą ekskluzywną konsolą Xbox, nie tylko dlatego, że jakość Playground Games i Turn 10 jest po prostu idealna w tym, co formułujesz, mówimy. w twojej analiziew najwyższym możliwym stopniu. Ale doskonałość w swojej definicji jest prawie niemożliwa, dlatego gra stale się poprawia dzięki ciągłym aktualizacjom. Kolejna osoba wydaje się być odpowiedzialna za podkręcenie rozgrywek wieloosobowych.

Jego przybycie ogłosiliśmy dwa dni temu Duża aktualizacja, ale dopiero dziś możemy uszczegółowić kilka kwestii, które będą naprawdę ważne dla graczy, którzy grają w Forza Horizon 5 od dłuższego czasu i skupiają się wyłącznie na trybie wieloosobowym. I że noty korygujące zostały zaktualizowane na jutro, 29 marca, w następujący sposób:

  • Horizon Open został zaktualizowany o nowy system postępów, który obejmuje odznaki do odblokowania w trakcie rozgrywki.
  • Horizon Open wreszcie zawiera opcję wyszukiwania niestandardowych wyścigów, co pozwala na wyszukiwanie wyścigów dla preferowanej dyscypliny i kategorii.
  • Naprawiono niektóre scenariusze, w których gracz mógł czekać dłużej niż to konieczne po ukończeniu wyścigu.

Forza Horizon 5 otrzymuje znaczne usprawnienia postępów w trybie wieloosobowym — nowa aktualizacja Forza Horizon 5, która nadejdzie jutro, wprowadza długo oczekiwane nowe funkcje do trybu wieloosobowego.

Forza Horizon 5 doczeka się dużej aktualizacji

Zmiany w Open Horizon są prawdopodobnie najbardziej znaczące, ale wiele rzeczy również zostanie naprawionych, takich jak „animacja zmiany biegów w Renault 4L”, po raz kolejny zwiększając szaloną szczegółowość gry w każdym aspekcie. W rzeczywistości małym dodatkiem jest możliwość modyfikacji grawitacji w Event Lab, co otwiera możliwość tworzenia jeszcze bardziej szalonych obwodów z zapierającą dech w piersiach fizyką.

Oczywiście, jeśli chcesz, możesz przeczytać notatki w całości W tym oficjalnym poście. Aktualizacja nadejdzie jutro, chociaż nie wiemy dokładnie, kiedy i czy będzie wiązała się z zawieszeniem jej usług online.

Forza Horizon 5 otrzymuje znaczne usprawnienia postępów w trybie wieloosobowym — nowa aktualizacja Forza Horizon 5, która nadejdzie jutro, wprowadza długo oczekiwane nowe funkcje do trybu wieloosobowego.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.