Francja ponownie przegrała i jest ostatnią w swojej grupie

prawdziwy pomocnik Madrytu, Luka Modric Zamienił rzut karny 5 minut po rozpoczęciu pierwszej połowy dla reprezentacji Chorwacji na Stade de France w Paryżu.

Dzięki temu wynikowi Chorwacja Jest ustawiony jako wskaźnik eskorty Dania , Z 7 jednostkami Francja jest ostatnia z 2.

W dzisiejszej innej świetnej grze, Dania pokonała Austrię 2-0 Aby kontynuować chodzenie na górę. Jonas Wiatr (21 AD. PT) i Andreas Skov Olsen (37 m. PT) zdobyła dla prowadzącej grupę duńską drużynę z 9 punktami, a na trzecim miejscu jest Austria z 4 jednostkami.

Inne wyniki dnia:

-Obszar B-

Grupa B: Islandia 2 – Izrael 2

-obszar c-

Grupa C: Kazachstan 2 – Słowacja 1, Azerbejdżan 2 – Białoruś 0.

A we wtorek w strefie A zagrają Anglia – Węgry i Niemcy – Włochy (Grupa C). Holandia – Walia i Polska – Belgia (Grupa 4). Wszystkie mecze zostaną rozegrane o 15:45 czasu argentyńskiego.