Francja vs. Polska: terminarz i gdzie obejrzeć mecz 1/8 finału w Katarze 2022

Francja vs. Polska: terminarz i gdzie obejrzeć mecz 1/8 finału w Katarze 2022

Wpisałem Sporty On

Meksyk.- Francja Przychodzi ze swoją koleją jako faworytka przed A Polska Kto zakwalifikował się dzięki zestawowi wyników w grupie, która stała się skomplikowana od pierwszego dnia. Teraz obie drużyny nie mają już drugich szans, ich jedynym celem jest dalszy postęp. Pojedynek odbędzie się w Stadion Al Thumama To obiecujące, zwłaszcza ze względu na możliwość zobaczenia Francuzów przeciwko drużynie, która być może jest im bliższa.

trener Francji, Didiera DeschampsaNie był tego pewien, ponieważ uważał, że teraz odbywa się nowy turniej: „To nowe zawody, które rozpoczynają się od 1/8 finału. To są trudne mecze dla wszystkich drużyn, ale także mecze wymagające presji. Jeśli Polska dotrze do drugiej tury, to naprawdę będzie coś znaczyło. Musimy dać z siebie wszystko do samego końca, aby osiągnąć nasz cel, jakim jest awans do ćwierćfinału. Dodał: „To będzie skomplikowany mecz”.

Robert Lewandowski Rozumie trudność zmierzenia się z obecnym mistrzem, ale uważa, że ​​istnieje możliwość rywalizacji: „Dla nas zakwalifikowanie się do 1/8 finału jest wielkim osiągnięciem. Sprawy będą bardzo skomplikowane dla Francji i musimy się skupić. „Zdaję sobie sprawę, że nie rozegraliśmy naszego najlepszego meczu (z Argentyną), ale jeśli lepiej się przygotujemy, poprawimy obszary, w których zawiedliśmy dzisiaj i damy z siebie wszystko, to na pewno będziemy mieli szansę”.

O której godzinie i gdzie oglądać mecz Francja-Polska?

Francja przeciwko Polsce

Dzień i godzina: 4 grudnia, 09:00 CST (08:00 czasu Sonora)

Wprowadzać się: niebo

Oprócz tych opcji, które są bardziej tradycyjne niż telewizor czy urządzenie mobilne, pamiętajcie, że mecze można także oglądać na nich Festiwal Kibiców FIFA To jest w pomnik rewolucji, A także w niektórych pokojach KinopolisIstnieje możliwość obejrzenia meczów w cenie zbliżonej do ceny oglądania filmu.

źródło: Trybuna

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *