Free Fire MAX vs Fortnite Jaki jest najlepszy battle royale?

Pojawienie się Free Fire MAX zaczęło rozpalać sieci z komentarzami wśród graczy Fortnite i wolny ogieńNiektórzy zaczynają twierdzić, że Fortnite jest skazany na zapomnienie wraz z nadejściem MAXa, ale inni twierdzą, że to Free Fire zaginie w pamięci graczy mobilnych.

Zacznijmy od tego”kontyntynuj„Konfrontacja dwóch świetnych tytułów od strony bardziej technicznej i obiektywnej, przeanalizujemy, co można zrobić”Najlepsza bitwa royale na telefony komórkowe” od tego roku. Rywalizacja nie będzie łatwa, Free Fire MAX kontra Fortnite Będąc najlepszym battle royale, ma świetne punkty przeciwko i za to, a tutaj wam o tym opowiemy. Zacznijmy od najprostszego z tych dwóch punktów.

Kompatybilność i przenośność:

Fortnite to gra, która ma spore zalety pod względem przenośności, z gry można korzystać zarówno na tablecie, jak i na telefonie komórkowym, dodatkowo można korzystać z laptopa i grać doskonale bez konieczności pobierania emulatorów zajmujących więcej miejsca niż niezbędne do gry.

Darmowy ogień maks. Będzie kompatybilny (jak Fortnite) z telefonami komórkowymi i tabletami i ma świetną wydajność w każdym z nich, ale tutaj pojawia się problem. Darmowy ogień maks. Można w nią grać tylko na PC, jeśli masz emulator, który zajmie zbyt dużo miejsca.

Przestrzeń i wydajność:

Fortnite to gra typu battle royale, która zwykle jest czymś wyjątkowym pod względem wydajności wymaganej na telefonach komórkowych. Gra ma tendencję do dostosowywania się zarówno do minimalnych, jak i maksymalnych możliwości urządzenia, ale każda aktualizacja (doskonale wykonana) zwykle wpływa na wydajność urządzenia, do tego stopnia, że ​​niektóre telefony ze średniej półki mogą się przegrzewać.

Jeśli chodzi o przestrzeń potrzebną do gry Jest to gra elektronicznaGracze będą musieli mieć co najmniej 50 GB miejsca, chociaż gra początkowo nie potrzebuje dużo miejsca, będziesz musiał pobrać Epic Games Store, jeśli chcesz pobrać grę, zajmie to co najmniej 20 GB miejsca.

Free Fire MAX pójdzie w ślady Free Fire, który nie będzie potrzebował dużo miejsca do wykorzystania na telefonach komórkowych, oczywiście nie usprawiedliwia to słabej wydajności gry. Pamiętajmy, że od momentu jej uruchomienia wolny ogieńByła to jedna z najbardziej krytykowanych gier przez społeczność dzięki wysokiej liczbie hakerów i błędom technicznym. Można to powtórzyć w Free Fire MAX.

  • Punto Para Free Fire Max.

Jakość optyczna:

Fortnite spełnia większość wymagań dotyczących użytkowania w różnych telefonach komórkowych i tabletach w branży. Należy pamiętać, że Jest to gra elektroniczna Pozwala przełączać się między liczbą klatek na sekundę, które chcesz wykorzystać w czasie gry, co oczywiście jest bardzo pomocne.

z boku Darmowy ogień maks.Gra będzie zoptymalizowana tylko do maksymalnie 60 klatek na sekundę, a jakość obrazu nie przekroczy HD ani 1080 x 720. To zdecydowanie negatywna sytuacja dla Gareny, ponieważ w porównaniu do Fortnite gra nie będzie w stanie wyświetlać płynnego obrazu. ruchy lub obrazy Ten sam „rozmiar” w grze, czyli będziemy mieć kartonowe rysunki z większą ilością szczegółów.

Na zakończenie podając kilka poprzednich punktów: Najlepsza mobilna gra typu battle royale pomiędzy Free Fire MAX a Fortnite to bez wątpienia Fortnite. Epic Games będzie nadal dominować w tym sektorze, dopóki Garena nie planuje jakoś ulepszyć Free Fire MAX, nie wiem, być może prosząc Tencent o pomoc w ulepszeniu gry.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *