Freestyle Zombies lądują w sobotę na Gran Canaria Arena

Największy pokaz w świecie motocrossu pojawi się na Gran Canaria Arena z 2022 Freestyle Zombies Tour Canarias 30 lipca, jako część trasy po Wyspach Kanaryjskich. Wydarzenie zaprezentowane w poniedziałek rano w tych samych obiektach, w których odbędzie się w najbliższą sobotę.

W ceremonii prezentacji wziął udział konsultant sportowy Cabildo de Gran Canaria Francisco Castellano. członek rady sportowej rady miejskiej Las Palmas de Gran Canaria, Aridani Romero; promotor i organizator gry Freestyle Zombies, Antonio Navas; piloci FMX, Edgar Torrentras i Marc Peñol; Francuski czteroosobowy pilot David Tharan; oraz dyrektor ds. stosunków instytucjonalnych w Ybarra Alimentación na Wyspach Kanaryjskich, Agustín Arocha.

Francisco Castellano podziękował organizatorowi za sprowadzenie tego wydarzenia na Gran Canarię i podkreślił, że „jest to pokaz motocyklowy, a konkretnie motocross, który zaprasza na 30 lipca na Gran Canaria Arena. Wyspa nie może być wyjątkiem, gdy jest gospodarzem wydarzenia Tego rodzaju. Wyspy Kanaryjskie, w szczególności General, a w szczególności Gran Canaria, są wzorami w świecie motoryzacji, a ideą jest dalszy rozwój i połączenie sił, aby organizować wspaniałe wydarzenia, takie jak przyszła sobota.

„Obstawiamy sport, dodajemy i wykonujemy swoją część, aż do zorganizowania imprez, które przyciągają kibiców”, powiedział minister sportu, który zachęcał wszystkich, którzy chcieli, z Gran Canarii i z każdego zakątka świata, „przyjedź i ciesz się tym wyjątkowym wydarzeniem na Gran Canarii, miejscu, które eksportuje jakość, turystykę, bezpieczeństwo, a przede wszystkim sport”.

Aridani Romero zauważył, że „Gran Canaria to kraina motocykli, benzyny i palących się opon, więc jesteśmy pewni, że będzie to pełny sukces. Tutaj mamy jednego z najważniejszych fanów sportów motorowych w Hiszpanii”, dodając, że „musimy podziękować kierowcom za ich poświęcenie, bo to test Zaryzykuj, a ja chcę zaapelować do kibiców, by kupili bilety i przyjechali z dziećmi na pokaz świateł, muzyki, ognia i motocykli.

Ze swojej strony Antonio Navas skomentował: „Cieszymy się, że będziemy na Gran Canarii, aby zapewnić wydarzenie na wysokim poziomie, które odniesie sukces, tak jak zrobiliśmy to na Lanzarote w zeszłą sobotę. Mamy wiele ambicji i chcemy, aby wszystko start i zobacz w akcji legendę Edgara Toronterasa, swojego pilota.Unikalne sztuczki, takie jak Marc Peñol, quadbike David Tharan i mistrz świata, taki jak David Rinaldo.

Edgar Torrenteras wyjaśnił: „Chcemy, aby ludzie cieszyli się wyjątkowym wydarzeniem i jednym z najlepszych w Hiszpanii. Naprawdę nie mogę się doczekać soboty, aby dać z siebie wszystko i zwiększyć adrenalinę fanów. Zwykle przeżywam show bardziej niż publiczność i Polecam zakup biletów już teraz, abyś mógł zobaczyć coś wyjątkowego.

Podczas gdy David Tharan, kapitan francuskiej drużyny Quads, zauważył: „Jestem zachwycony, że tu jestem i mogę dostarczyć wszystko w tak niesamowitym obiekcie i w tak wspaniałym otoczeniu”.

Marc Peñol zauważył: „Naprawdę chcę skoczyć na Gran Canarii po raz pierwszy. Będą zobaczyć innowacyjne wydarzenie, z dużą ilością emocji i adrenaliny, i to od pierwszego poziomu. Tłum Conejo był imponujący w ostatnią sobotę, a na pewno będzie tak samo z fanem Kanarów 30 lipca.”

Rozpoczyna się odliczanie do Freestyle Zombies Tour Canarias 2022 na Gran Canarii


Na koniec dyrektor ds. relacji korporacyjnych Ybarra Alimentación Canary Islands, Agustín Arocha, powiedział: „Bardzo się cieszymy, że możemy obstawiać tak fantastyczne i standardowe wydarzenie jak to. Dla Ybarry jest to bardzo ważne i jesteśmy przekonani, że tak się stanie. być powtórzone w nadchodzących latach.”

Antonio Navas będzie odpowiedzialny za poprowadzenie dwugodzinnego pokazu, w którym wezmą udział mistrzowie świata i zwycięzcy X Games w wydarzeniu, które będzie niezwykle wymagające. Quad Cross, wystawa rzadko spotykana w Hiszpanii, jeśli nie była obecna w innych edycjach Freestyle Zombies, dopełni show, w którym pojawią się również słynne Psycho Dolls z Polski.

Ponadto pojawią się zawodnicy freestyle BMX i MTB, tacy jak Andreu Lacondeguy, Bienvenido Aguado, Diego Solans, Aleix Planella czy Austriak Dan Miller, a także inne nazwiska, które jeszcze nie zostaną nazwane.

Dwa lata po zapełnieniu Barris Nord Pavilion w Lleidzie, gdy Freestyle Zombies był w drodze do ekspansji na inne hiszpańskie i europejskie miasta, nadeszła epidemia Covid-19, całkowicie sparaliżując projekt, który jednak zaczął przygotowywać się na to, co zostanie wypróbowane Wyspy Kanaryjskie: powrót Metoda bezpłatna.

Tak więc Freestyle Zombies Tour Canarias 2022 jest wyjątkowym wydarzeniem i poważnym wyzwaniem dla największego pokazu samochodowego, jaki do tej pory odbył się w jego mieście. W ten sposób dajemy możliwość zaprezentowania sportowego i wiodącego wizerunku miasta na arenie międzynarodowej, w tym w ramach FREESTYLE International Arena wraz z takimi miastami jak m.in. Madryt, Barcelona, ​​A Coruña, Paryż, Londyn i Czechy .

Pokazowi, który odbył się już na wyspie Lanzarote i przybędzie na Teneryfę i La Gomerę, towarzyszy szybki napastnik z ponad 70 000 watów światła i dźwięku w połączeniu z ewolucją pilotów, zdając sobie sprawę, że widz przez cały czas cieszy się i żyje intensywnie Freestyle. Dodatkowo, poza zajęciami czysto sportowymi, równolegle odbędą się zajęcia takie jak występy akrobatów Psycho Dolls, żonglerów ogniem, efektów wizualnych oraz prelegenta w punkcie kulminacyjnym niezapomnianego widowiska, które podniesie kurtynę o godzinie 9:00. Wieczór: 00 godz.

Bilety na Freestyle Zombies są już dostępne na portalu www.tomatique.es

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.