Gala Sportu w Elche nagradza zawodnika taekwondo Hugo Arillo, piłkarza Asuna Martineza i Atego Balonmano Elche

Gala Sportu w Elche nagradza zawodnika taekwondo Hugo Arillo, piłkarza Asuna Martineza i Atego Balonmano Elche

Ceremonia uznania w Elche Sports Experience w najbliższy czwartekRFET i RFEF

Elche przygotowuje się teraz do świętowania W czwartek 26 października o 21:00 w Gran TeatroJest to coroczny festiwal doceniający pracę i sukcesy sportowców i różnych klubów w mieście. Odznaczenia wręczane podczas uroczystości sportowej uwzględniającej ostatni sezon (2022-2023) za przyznanie nagród.

W tej edycji na imprezie pojawi się wielu wybitnych mistrzów, a wśród nich trzy główne nagrody: Najlepszy Sportowiec i Najlepszy Klub.. Wszystko jest teraz gotowe, aby zawodnik taekwondo Elche Hugo Arillo, piłkarz Elche Asun Martinez i Elche Atekgo Palonmano otrzymali nagrody.

Najlepszy męski sportowiec

Hugo Arillo Vazquez zostanie uhonorowany tytułem wybitnego sportowca ubiegłego sezonu. Zaszczyt ten został przyznany dzięki jego znakomitym występom w taekwondo, gdzie zdobył wicemistrzostwo świata w Baku w Azerbejdżanie i został mistrzem na Igrzyskach Europejskich odbywających się w Krakowie w Polsce. Ponadto zdobył tytuł Mistrza Hiszpanii w swojej specjalności w sztukach walki oraz zdobył wiele mistrzostw w różnych turniejach krajowych i międzynarodowych.

Najlepsza sportsmenka

Asun Martinez, piłkarz Valencii i mistrz świata U20Uważana jest za najlepszą zawodniczkę poprzedniego sezonu. Miała zaszczyt zostać powołana do reprezentacji Hiszpanii seniorów, co czyni ją jedną z najbardziej obiecujących perspektyw w hiszpańskiej piłce nożnej kobiet. Żyje marzeniem.

Atego Elche, najlepszy klub

W kategorii Najlepszy Klub wyróżnia się Atticgo Club Balonmano Elche Niekwestionowany zwycięzca. W ubiegłym sezonie drużyna zajęła drugie miejsce w Liga Guerreras Iberdrola, dotarła do półfinału Pucharu Europy EHF i po raz czwarty zakwalifikowała się do finału Copa del Rey.

Klub piłkarski Elche również otrzyma zasłużone uznanie podczas ceremonii upamiętniającej historyczne stulecie jego istnieniai otrzymał nagrodę „Illice a Elx” oraz złoty medal miasta.

Inni pionierzy

Organizatorzy zdecydowali, że nagroda Elx Ciutat d’Esports za promowanie e-sportu Elche trafi do rąk organizatorów Jaime’a Sancheza, propagator sportów bilardowych w mieście i obecny prezes Klubu Pływackiego Elche. W zamian nagroda Misteri d’Elx trafi do Inkluzywnego Projektu Rugby Rugby l’Alcudia Club Esportiu, którego jest szefem. Tomasz Espinoza.

W uznaniu całego życia poświęconego sportowi nagroda Dama d’Elx trafia do trzech wybitnych sportowców: Kiko Martineza (Bokser znany jako „The Sensation”, który niedawno ogłosił, że odchodzi z ringu); Jose Valeriano Zapaty (Prezes Klubu Lekkoatletycznego Elche Decathlon, uczestnik od jego powstania w 1982 r.); I Encarniego Rodrigueza Martineza (trener gimnastyki artystycznej).

Ostatecznie organizacja wydarzenia zdecydowała się przyznać sześć nagród za zasługi sportowe różnym podmiotom i wybitnym osobistościom ze świata sportu. Nagrody te trafiają do Klub Triathlonowy 208 ElcheDo Klub narciarski Elchedla trenera karate Antonio Miguela Verdodla freedivera Isabel Sanchez Arando sztangisty Sarah Sanchez I bracia Juana i Pabla Serrano Torresów, którzy są częścią hiszpańskiej drużyny juniorów w futsalu. Ponadto zwraca się szczególną uwagę na Klub koszykówki na wózkach inwalidzkich Elche Aby uczcić i uczcić pięćdziesiątą rocznicę swojego powstania Obszar A Z nagrodą dla firmy, która stale wspiera sport w Elche.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *