GALAX (KFA2 w Europie) ostatecznie potwierdziły przecieki na ten temat Aby ponownie uruchomić wszystkie karty GeForce RTX z serii 30 Z nowym układem graficznym Został ukoronowany wydobyciem EthereumTo potwierdzenie nadeszło w połączeniu z ogłoszeniem społeczności GALAX GeForce RTX 3080 czarny ogólny LHR GALAX GeForce RTX 3070 czarny ogólny LHR, Gdzie slogan LHR oznacza „Niższy wskaźnik hash, Tj. Wskazanie, że oferuje niższą szybkość wydobywania hashów niż oryginalny model.

W przypadku GeForce RTX 3080 mamy krzem GA102-202 (LHR) A w przypadku GeForce RTX 3070 rozszerzenie GA104-302 (LHR)Oba procesory graficzne mają szybkość mieszania wynoszącą 43 MHz / s s 25 MHz / s W związku z tym jest to prawie połowa wydajności w porównaniu z modelami, które weszły na rynek na początku.

Karta graficzna GALAX GeForce RTX 3080 / RTX 3070 LHR

Aby firma była tak jasna i szczegółowa, ta informacja nie powinna nas zaskoczyć od czasu tego ruchu Stara się zmusić górników do zakupu górniczych procesorów graficznych Nvidia CMP HX Zamiast kart graficznych Nvidia GeForce do gier, ale ze świadomością, że Ethereum nadal rośnie w wartości, nawet przy tych ograniczeniach, nadal opłaca się kupować procesory graficzne do gier do wydobywania i nie tylko. Jeśli uda im się złamać przepuszczalną farbę Tylko z fałszywym złączem HDMI.

Hash GALAX GeForce RTX 3080-3070

Przez: Karty graficzne