Galaxy Z Flip4 Edycja na zamówienie — Samsung Newsroom Polska

MADRYT, 11 sierpnia 2022 – Samsung Electronics Co., Ltd., potwierdza swoją dostępność w Hiszpanii za pośrednictwem ekskluzywnego sklepu internetowego z nowym Galaxy Z Flip4 Bespoke Edition, który firma ogłosiła podczas premiery Unpacked 2022. Jest to w pełni konfigurowalna wersja, dzięki czemu użytkownicy mogą łączyć czarne, srebrne i złote kolory opon , a także żółte kolory oraz biały, granatowy, khaki i czerwony na przód i tył, co pozwala na aż 75 różnych kombinacji. Użytkownicy będą mogli mieszać i dopasowywać wszystkie te opcje, aby stworzyć unikalną wersję Galaxy Z Flip4.

„Każdy użytkownik jest inny, a jednym z wyzwań dla marek jest zaprojektowanie smartfona, który dostosuje się do gustów i stylu życia każdego użytkownika, więc Galaxy Z Flip4 Bespoke Edition i jego 75 możliwych kombinacji są idealne, aby odzwierciedlić styl każdej osoby” – powiedział. David Alonso, dyrektor ds. użytkowników mobilnych, którzy zdecydują się na tę nową wersję, będą mieli dostęp do świata niespotykanych dotąd doświadczeń, dzięki składanemu ekranowi, ale także do standardu zróżnicowania i wyglądu, który robi różnicę w świecie mobilnym”. Business eXperience od Samsung Electronics Iberia.

Przez Szczegółowe studio w www.samsung.comUżytkownicy będą mogli szybko i intuicyjnie tworzyć własne, niestandardowe urządzenie z widokiem 360 stopni, co ułatwia łączenie kolorów za pomocą własnego podglądu i późniejsze pobieranie obrazów. Po złożeniu zamówienia urządzenie jest szyte na miarę i dostarczane w specjalnych opakowaniach dostosowanych do kolorystyki urządzenia.

Dostępność

Samsung Galaxy Z Flip4 Bespoke Edition będzie dostępny wyłącznie na Samsung.com w cenie 1199 euro, w wersji z 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci masowej.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Galaxy Z Flip4 Bespoke Edition, odwiedź www.samsungmobilepress.comA https://news.samsung.com/en/A https://www.samsung.com/es/

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.