Gama profesjonalnych głośników Jabra Speak2

Gama profesjonalnych głośników Jabra Speak2

Jabraniedawno połączona firma zajmująca się sprzętem audio do użytku osobistego i biurowego Zasięg rozmowy 2 Od profesjonalnych mówców, w tym mówił 2 75, Mowa 2 55 i Mowa 2 40.

Praca hybrydowa zmieniła oblicze spotkań do tego stopnia, że ​​dziś blisko 80% z nich odbywa się zdalnie lub w sposób hybrydowy. W tym scenariuszu Speak2 został zaprojektowany tak, aby spełnić Twoje potrzeby Inteligentny głośnik W nowych środowiskach pracy pełni funkcję panoramicznego monitora audio dla Twoich uszu: zapewnia profesjonalny mobilny dźwięk, dzięki czemu wszystkie dźwięki są słyszalne, niezależnie od tego, skąd pochodzą. Zarządza dźwiękiem w trybie pełnego dupleksu, pozwalając na zachowanie naturalnych dwustronnych dialogów, tak jakby każdy rozmówca był osobiście, bez zakłócania toku rozmowy.

Dostarczanie rozwiązań

42% użytkowników twierdzi, że nie słyszy wszystkiego, co się mówi na spotkaniach. W tym momencie Jabra zaprojektowała nową gamę produktów, która obejmuje technologię normalizacji głośności i mikrofony, które usuwają szumy tła w celu przechwytywania lepszego dźwięku.

Model z najwyższej półki

Wśród prezentowanych modeli Jabra Speak2 75 Przypomina kieszonkową salę konferencyjną, gdyż zawiera specjalnie zaprojektowany wskaźnik jakości mikrofonu. Okrągłe światło 360 stopni pokazuje użytkownikom, jak dobrze mikrofony wychwytują ich głos, a 65-milimetrowy głośnik pełnozakresowy zapewnia doskonałe wrażenia dźwiękowe.

uznanie

Oprócz odpowiedniej jakości dźwięku, produkt zapewnia bezproblemową łączność typu plug-and-play. Dodaje opcje łączności bezprzewodowej i jest przeznaczony do współpracy z głównymi platformami spotkań wirtualnych, takimi jak Microsoft Teams, Google Meet i Zoom.

W testach przeprowadzonych w zespole można było mieć pewność, że rozmowy i spotkania są wysokiej jakości i że nie ma problemów z komunikacją. Nie musisz martwić się o trwałość, ponieważ wszystkie produkty Speak2 posiadają stopień ochrony IP64 przed kurzem i wodą.

Podsumowanie funkcji Speak2 75

Cztery mikrofony z redukcją szumów i technologią redukcji szumów tła

Zaawansowany dźwięk w trybie pełnego dupleksu

Technologia normalizacji objętości

Zaprojektowane do współpracy z wiodącymi platformami do spotkań wirtualnych, w tym Microsoft Teams, Google Meet i Zoom

Stopień ochrony IP64 przed kurzem i wodą

Ultraszeroki dźwięk i głośnik pełnozakresowy 65 mm

Wskaźnik jakości mikrofonu

Do 33% materiałów odnawialnych (z części mechanicznych)

Łatwe połączenie dzięki Microsoft Swift Pair

Powiązane wiadomości

Do 32 godzin pracy bezprzewodowej na baterii

cena

Cena Speak2 wynosi 75 339 euro.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *