Game Awards przewidują rekordową liczbę gier wideo w ich wydaniu w 2021 r.

10 grudnia ukazała się nowa odsłona . Nagrody w grze, impreza, która nagrodziła najlepsze gry wideo ubiegłego roku, a także udostępnia zwiastuny i zapowiedzi niektórych z najbardziej oczekiwanych tytułów. Wydarzenie miało swoją wirtualną wersję w grudniu 2020 roku, ale już przygotowuje się do powrotu do życia i Jeff Kelly, jej szef spodziewał się wielu wiadomości w tym tygodniu.

W nowym poście na stronie Epickie gryKeighley ujawnił, że publiczność ma jasność co do tego, co chce zobaczyć na The Game Awards: gry wideo. Dziennikarz przewidział: „W tym roku w szczególności będzie ogromna ilość treści na lata 2022 i 2023. W rzeczywistości będzie to największa lista światowych premier i zapowiedzi, jakie kiedykolwiek zaprezentowaliśmy” i podkreślił, że będzie zawierać od 40 do 50 tytułów, które będą prezentować wiele z nich po raz pierwszy.

Jeśli chodzi o dostojnych gości i udział w gali, oczekiwano, że oprócz liczby osób obecnych w Microsoft Theater w Los Angeles, będzie obowiązywać obowiązkowy pasek pod brodę i szczepienia. Według Keighley, przygotowania będą się rozwijać do dnia imprezy, ale środki zdrowotne nie będą kolidować z przygotowanymi przez nich występami, w tym orkiestrami i specjalnymi numerami muzycznymi.

Pandemia opóźniła produkcję sprzętu i oprogramowania, spowodowała opóźnienia w wielu grach wideo, a rok 2021 wydaje się kolejnym rokiem przejścia między generacjami konsol. Jednak w przypadku nagród w grze oznacza to nagromadzenie ogromnej ilości materiału, który sprawi, że następna wersja znacznie przewyższy to, co oferowano w poprzednich wersjach.

„Myślę, że to nam pomaga, ponieważ jesteśmy wielkim wydarzeniem, o którym ludzie wiedzą, że się odbędzie i które nie wymaga fizycznej obecności publiczności” – wyjaśnił Kelly. Jest to niewątpliwie bardzo pracowity rok pod względem liczby sugerowanych nam tytułów. Cieszymy się, że prawie wszyscy deweloperzy i wydawcy chcą pokazać swoje treści na imprezie”. Ci, którzy są spragnieni tego, jak mogą wyglądać konsole nowej generacji, będą bardziej niż zadowoleni z nagród Game Awards 2021.

Oczywiście główną rolę w wydarzeniu będą odgrywać nagrody. „Powiedziałbym, że nagrody będą stanowić mniej więcej połowę ceremonii, a ogłoszenia i premiery drugą połowę” – przewidział Jeff Kelly. „Myślę, że to będzie wyjątkowy rok, ponieważ wiele treści zostało opóźnionych i przełożonych. Jest wiele świetnych meczów, ale w tym roku są rzeczy na każdy gust. „

Ponadto twórca The Game Awards przewidział również, że adaptacje gier wideo będą bardziej obecne na tegorocznej gali. Z najnowszą wersją tajemniczyrychłe przybycie Resident Evil: Witamy w Raccoon City czekam na film AnonimowyCoraz więcej produkcji adaptuje lub przenosi historię z gry wideo do innego formatu, a studia zaczęły tworzyć pętlę sprzężenia zwrotnego między wszystkimi ich treściami. „W przyszłym roku możemy dodać nagrodę za najlepszą adaptację jako kategorię podczas The Game Awards” – przewiduje Keighley. Jeśli tak, seria ostatni z nas wyprodukowano przez HBO Przyjdzie na czas, by go uhonorować, tak jak wcześniej w przypadku gier.

Edycja Nagród w 2020 roku odnotowała niesamowity wzrost oglądalności, od 45 milionów widzów do ponad 83 milionów. Jednak w latach 2016-2017 nastąpił 200% większy wzrost oglądalności. Chociaż celem jest dalszy wzrost, Keighley jest bardzo jasne, że ten trend nie może trwać dłużej. Jak wyjaśnia post na Epic, impreza jest już transmitowana na prawie każdym rynku na świecie, w tym w Chinach, Rosji, Indiach i Azji Południowo-Wschodniej.

Następny krok? metawersum. „Bardzo nas interesuje, jak ludzie postrzegają wydarzenie w metawersyjny sposób Oferty Keighleya. Zaczynamy badać ideę znalezienia nowych sposobów rozpowszechniania go za pomocą gier i ich technologii. To będzie nasza następna platforma. Jesteśmy wydarzeniem związanym z grami wideo, więc jeśli to możliwe, powinniśmy przesyłać je strumieniowo w grach wideo. To dopiero początek, ale sądzimy, że za około pięć lat więcej osób będzie oglądać lub uczestniczyć w koncercie w jakimś środowisku 3D w czasie rzeczywistym, zamiast oglądać tradycyjne wideo”. Aby uspokoić publiczność, skomentował również : „Nie będziemy niczego ani NFT”.

Na razie Jeff Keighley i jego zespół skupiają się na końcowych przygotowaniach do gali, która odbędzie się dokładnie za miesiąc. Do potwierdzenia są jeszcze goście, posty, numery muzyczne i zapowiedzi, ale nominacje do edycji The Game Awards 2021 zostaną ujawnione już niedługo, co z pewnością będzie zawierało kontrowersje, aksjomaty i kilka niespodzianek.

Czytaj:

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *