Gareth Southgate zadowolony ze zwycięstwa Anglii w Albanii, ale Polska musi przejść do konfliktu | Wiadomości piłkarskie

Gareth Southgate trzymał karty blisko piersi, gdy zapytano go, jak poradzi sobie z niedociągnięciami ujawnionymi po zwycięstwie Anglii w Albanii podczas następnych eliminacji do Mistrzostw Świata z Polską.

W drodze do Kataru w 2022 roku Anglia odniosła dwa zwycięstwa w swoich dwóch pierwszych kwalifikacjach, z których ostatnie miało miejsce w Tiranie, a Harry Kane i Mason Mount strzelili gole w każdej połowie, aby wygrać 2: 0 przeciwko Albanii.

Zwycięstwo zapewniło Anglii dobry start i doskonały rekord z Albanią, ale podobny występ z Polską – która awansowała o 42 miejsca nad Albanią w rankingu FIFA – może narazić ich na utratę kontroli nad Grupą I w środę.

Na Wembley Southgate przestał przedstawiać, jak chce powstrzymać takich graczy jak Robert Lewandowski, Arcadius Milik i Christophe Biadak, ale przyznał, że jest gotów odnowić swój skład, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Zapytany, czy wybrałby trzy lub cztery przeciwko Polsce, menadżer reprezentacji Anglii powiedział: „Są decyzje indywidualne, są decyzje dotyczące tego, co jest najlepsze dla gry, ale większość z nich zależy od nas.

„Przyjrzymy się Polsce i zobaczymy, na czym polega ich gra [against Andorra] Było jak dzisiaj. Nie musimy pomagać wrogowi. Będziemy trzymać tę decyzję w domu.

„Wiemy, że jest głębia, jeśli potrzebujemy orzeźwienia. Zobaczmy, jak wszyscy zgłaszają się rano”.3:43

Najważniejsze wydarzenia z Albanii i Anglii z I grupy kwalifikacyjnej do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej

Nowicjusz z czwartkowego zwycięstwa 5: 0 nad San Marino na Wembley w Anglii pojechał do Trany, aby uniknąć czkawki kwalifikacyjnej i walczył na powierzchni stadionu Air Albania przez większość otwarcia.

Kane strzelił swojego pierwszego gola w reprezentacji Anglii w ciągu dokładnie 500 dni, a po tym, jak on i Bill Foden zostali odrzuceni przez albańską strukturę bramkową, Mount zamknął zwycięstwo, kiedy został ukarany medycznie za błąd w obronie.

„Przez pierwsze 25 minut staraliśmy się znaleźć miejsce za ich środkiem pola” – dodał Southgate. „Było miejsce, mogliśmy zdobyć linki dla graczy.

„Zmieniliśmy nieco sposób budowania, a potem bawiliśmy się trochę lepiej, oczywiście po lewej stronie z Lukiem. [Shaw], Rahim [Sterling] I łączenie Masona.Mason Mount Rahim świętuje ze Sterlingiem0:27

Mason Mount mówi, że Anglia dobrze się przyjęła po pokonaniu Albanii na twardej nawierzchni w Trana.

„Potem stopniowo stało się to również po prawej stronie, więc myślę, że nam się podobało. Nie podobało mi się szczególnie to, jak radziliśmy sobie przez ostatnie 15 minut.

– Pomyślałem, że niektóre z naszych decyzji powinny polegać na uzyskaniu lepszych wyników lub rezygnacji z presji. Myślałem, że mogliśmy w tamtych czasach utrzymać piłkę trochę lepiej. Ale spójrz, to dobra wygrana i będziemy w dobrym stanie do środy ”.

Anglia nie tylko poradziła sobie z ostatnimi etapami w Tiranie, ale także szef Anglii nie był zadowolony z tego, że nie udało mu się zmienić kilku szans na przełożenie gry.Harry Kane (licencjat)0:50

Menedżer reprezentacji Anglii Gareth Southgate mówi, że jest zachwycony, że napastnik Harry Kane wylądował w drużynie narodowej głębiej.

Southgate zwrócił uwagę na niezdolność Anglii do znalezienia tego ostatniego podania w kluczowym momencie, szacunek, który może zwiększyć możliwość zmiany taktycznej lub kadrowej w kreatywnym centrum pomocy w Wielkiej Brytanii.

„Mogliśmy uczynić grę bardziej komfortową” – powiedział. „Mieliśmy dwa lub trzy kontrataki, w których były spore szanse i przy odpowiednim podaniu mogliśmy wykończyć ludzi prosto.

„To, co nas zaskoczyło w tych wydarzeniach, to głównie ostatnie podanie, ale ciągle przeglądamy i ulepszamy gry, a gracze będą wykorzystywać te szanse w przyszłości.

„Było wiele dobrych rzeczy, ale musimy nadal naciskać na ten zespół graczy. Dużo się o nas mówi, dużo mówi się o tym, kim możemy być, ale naprawdę musimy być na wysokim poziomie, jeśli chcemy chcesz dostarczyć.

„Myślę, że możemy zrobić większe postępy. Cieszę się z sukcesu. Zawsze powinieneś cieszyć się swoimi sukcesami, ale myślę, że możemy się poprawić”.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *