Gdzie jest Vanessa Morales z Ansonia, CT – NBC New England

Gdzie jest Vanessa Morales z Ansonia, CT – NBC New England

Policja prosi o pomoc w odnalezieniu Vanessy Morales, dziewczynki, która zaginęła trzy lata temu po tym, jak jej matka została zamordowana w jej domu w Ansonia w stanie Connecticut.

W piątek mija trzecia rocznica zaginięcia dziewczyny, a policja ponawia swoje żądanie, aby każdy, kto coś wie, nie milczał.

Morales miała 14 miesięcy, kiedy zaginęła trzy lata temu i nadal jest zaginiona. władze Nadal oferują premię w wysokości 10 000 $. W zamian za informacje, które prowadzą do znalezienia.

Policja Ansonia udała się do domu, w którym mieszkała Vanessa i jej matka 2 grudnia 2019 r., aby sprawdzić, co z Christine Holloway, lat 43, po tym, jak nie pojawiła się w pracy i znaleziono jej ciało. Władze twierdzą, że została pobita na śmierć.

Później policja aresztuje Jose Moralesa, chłopaka Holloway i ojca Vanessy, i oskarża go o morderstwo Hollowaya i fałszowanie dowodów. Nie przyznał się do winy.

Ansonia Police i Krajowe Centrum Dzieci Zaginionych i Wykorzystywanych Opublikowała zdjęcie Vanessy, jak wyglądałaby dwa lata po jej zniknięciu. Dziś skończy cztery lata.

„Zaginięcie jest nadal aktywnym dochodzeniem i nadal szukamy pomocy opinii publicznej w zlokalizowaniu Vanessy lub jakichkolwiek informacji, które mogą prowadzić do ustalenia, co się stało z Vanessą” – powiedziała policja w oświadczeniu.

Każdy, kto ma informacje na temat Vanessy, proszony jest o kontakt z wydziałem policji Ansonia pod numerem 203-735-1885 lub z FBI pod numerem 203-503-5555. Można również pozostawić anonimowe wskazówki Kliknij tutaj.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *