Gdzie oglądać Mistrzostwa Świata w Zapasach 2023 rozgrywane w Serbii? | Inne sporty | Sporty

Gdzie oglądać Mistrzostwa Świata w Zapasach 2023 rozgrywane w Serbii?  |  Inne sporty |  Sporty

Mistrzostwa Świata w Zapasach 2023 rozpoczęły się 16 września w Belgradzie, stolicy Serbii, i potrwają do 24 tego miesiąca. Turniej ten zapewni łącznie 90 przydziałów na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu w 2024 r.

W zawodach rywalizują 3 kategorie zapaśnicze: zapasy kobiet, zapasy w stylu dowolnym mężczyzn i zapasy grecko-rzymskie.

„La Tigra” Lucia Yepez wkracza z rykiem do Otwartych Mistrzostw Polski w zapasach i zostaje niepokonaną mistrzynią

Łącznie w rywalizacji bierze udział 18 kategorii wagowych, a na przyszłorocznych Igrzyskach zostanie przyznanych po 5 miejsc w każdej kategorii.

Pragnienie Lucii Yepez, aby zostać medalistką w Paryżu 2024

Stany Zjednoczone mają duże możliwości podczas tego Pucharu Świata, rekrutując w swoje szeregi zawodników takich jak mistrzowie olimpijscy. Helena Maroulis, Davida Taylora I Kyle’a Snydera Albo sześciokrotny mistrz świata Adelinę Gray.

Jednak nic nie wspomniano o Pucharze Świata w Zapasach 2023, ponieważ bierze w nim udział wielu innych mistrzów olimpijskich, takich jak Sasaki Yui (Japonia), Taha Akgül (Türkiye) lub utworzonej przez nią dwustronnej Islamskiej Republiki Iranu Hassana Yazdaniego I Muhammad Redha Jarai.

Gdzie oglądać Mistrzostwa Świata w Zapasach 2023

Mistrzostwa Świata w Zapasach 2023 odbędą się w dniach 16–24 września w Belgradzie, stolicy Serbii, i można je oglądać w Internecie za pośrednictwem transmisji na żywo za pośrednictwem Kanał olimpijski na Olympics.com.

the Oficjalna strona United World Wrestling, Światowa Federacja Wrestlingu, również zapewni transmisję na żywo (mogą obowiązywać ograniczenia geograficzne). (Dr)

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *