Gejowskie YouTuberzy Jacob i David potępiają LGTPPopia ponownie w Polsce „Dzisiaj”

Kiedy żyjemy w krytycznym i niespokojnym momencie z powodu wzrostu LGBTofobii – spójrz na sytuację na Węgrzech lub ataki LGBTofobiczne w naszym kraju -, YouTuberzy Kay Jacob i David ponownie podnoszą głos Polska, tym razem z teledyskiem do jego piosenki Inne.

Jacob i David są parą gejów YouTuberzy Dzięki filmowi o Polakach, który rok temu stał się wirusowy, mogłem zobaczyć, jak oferują na ulicy maski z tęczową flagą. Na początku epidemii wykazali zaangażowanie w zapobieganie Govt-19 i walkę o równość LGDPI.

Jeszcze ważniejsze jest dla Jakuba i Dawida dostrzeżenie ich żądań i zamieszkanie w Polsce, Konserwatywny rząd nazwał sojusz LGDPI „konserwatywnym”.Nadal obstawiają potępienie niesprawiedliwości wobec społeczności LGDPI w ich kraju.

Jeśli wersja, którą nagrali w swoim czasie Rockset Bardzo popularni, tym razem postanowili nagrać oryginalną piosenkę Inne (Inne), Potępić tworzenie stref bez LGDPI Promowany przez polski rząd.

W filmie z InneDwóch młodych zakochanych homoseksualistów podczas spaceru ulicą spotyka liczne homoseksualne ataki i obelgi. Są tacy, którzy atakują ich fizycznie, a wielu innych obraża ich werbalnie, są Wypełniają wszystko, co to nazywają, plakatami. Przesłanie jest bardzo jasne.

Jacob i David wyjaśniają przesłanie, które chcą przekazać swoją piosenką Inne: „Zamierzamy zawsze wyjaśniać najjaśniejsze rzeczy w naszym kraju. Chociaż jesteśmy prężni i różnorodni, Kochamy i czujemy się jak wszyscy. Nie jesteśmy „innymi”. Jesteśmy jednością“.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *