Gest Lewandowskiego przeciwko rasistowskim fanom w Polsce


  • Angielscy gracze uklękli jako pokaz walki z rasizmem


  • Robert Lewandowski odniósł się do symbolu „szacunku”, gdy usłyszał gwizdki swoich fanów


  • Napastnik Bayernu stoi przed swoimi fanami w

Robert LewandowskiUdzieliłem lekcji zanim zacząłem Polska – Anglia. Angielscy gracze uklękli, aby pokazać zwalczać rasizm A polscy kibice, którzy pokazali już swoje niefortunne zachowanie podczas Pucharu Europy, gest pikania z wyboru zawodnika. Lewandowski Tłum odwrócił się i symbol na koszulkach wskazywał: „Szacunek”..

w sporcie, Gol Damiena Szymańskiego w dogrywce Przeciął linię reprezentacji Anglii (1-1), która wygrała w ręku bramką Harry’ego Kane’a, ale w Warszawie był sfrustrowany po konfrontacji, która utrzymała oczekiwania Polski w eliminacjach do Mistrzostw Świata w Katarze 2022.

W Anglii zabrakło zgromadzenia plenarnego. Drużyna Garetha Southgate przeszła nieskazitelną trajektorię w swojej podróży do Mistrzostw Świata, odnosząc cztery zwycięstwa w czterech innych meczach. Ale porażka w ostatniej chwili położyła kres wspaniałej passie Anglii w utrzymaniu dominacji w Pucharze Świata ich grupy.

Pojedynek na balans był okazją dla obu stron, ale starcie szalało w ostatnim etapie, wyzwalając najszybsze przejście do jednego lub drugiego celu. Angielski talent to początek epilogu. Kane wziął piłkę od Kyle’a Walkera do siatki. Anglia miała w ręku mecz i rankingi.

Polska unika sesji plenarnej Anglii

Portugalczyk Paulo Sousa wstrząsnął ławką w poszukiwaniu Rozwiązania, które znalazł dopiero na końcu, w desperacji, gdy jego drużyna uderzyła w epicką i szukała Roberta Lewandowskiego, tym razem bez bramki.

Jednak napastnik Bayernu Monachium pojawił się we własnej bramce. Wyślij piłkę do Szymańskiego Pomocnik AEK Ateny pokonał Jordana Pickforda, aby wyrównać.

pozostawia ślad Anglia dominuje w grupie A Cztery punkty przewagi nad Albanią, drugie miejsce i pięć punktów nad Polską.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *