Gigabyte RTX 3080 Ti i RTX 3070 Ti oficjalnie zapowiedziane

GB Sprawia, że ​​nadchodzące karty graficzne są oficjalną premierą RTX 3080 Ti ., s RTX 3070Ti .Dostarczone przez Nvidię w przeszłości Computex 2021.

Gigabyte RTX 3080 Ti i RTX 3070 Ti oficjalnie zapowiedziane

Ogłoszenie obejmuje wszystkie serie oferowane przez GIGABYTE wraz z innymi istniejącymi już modelami RTX 30, tj. serie AORUS, VISION OC, ORZEŁ y GAMING OCKtóry stara się zaspokoić wszystkie potrzeby i kieszenie kupujących, oprócz reklamowania swojego ekskluzywnego modelu Energia wodna AORUS.

Pierwsza seria to AORUS i należy zauważyć, że jest wiele modeli RTX 3080 Ti ., jak modele RTX 3070Ti . Mają tę samą konstrukcję z trzema otworami. W przypadku tej serii występuje z trzema wentylatorami z wzorem pazur wiatru Z obrotowym obrotem, który zapewnia optymalną cyrkulację przepływu powietrza. Z boku obsługuje ekran LCD, który można ustawić w trybie entuzjastycznym, trybie tekstowym, trybie zdjęć lub trybie GIF. Oświetlenie ARGB zapewnia oprogramowanie RGB Fusion 2.0.

GB

Druga seria to GRY OC Wykorzystuje system chłodzenia SIŁA WIATRU 3X Który zmienia kierunek obrotów, aby poprawić przepływ powietrza. Ci fani siła wiatru Wykorzystuje smar nanografenowy, który podwaja żywotność o 2,1 razy.

Podobno , OC wizja Zaprojektowany dla twórców treści ze srebrnym kolorem i prostymi liniami. Ten model nie ma oświetlenia ARGB i nadal wykorzystuje około trzech wentylatorów. Wydajność wydaje się być bardzo podobna do tej z serii GAMING OC.GB

Następny model to Orzeł Obejmuje to również technologię WINDFORCE z aktywnymi wentylatorami 3D i smarami grafenowymi nano. Seria EAGLE reprezentuje asortyment podstawowy lub ekonomiczny.

odwiedziliśmy Przewodnik po najlepszych kartach graficznych na rynku

Energia wodna AORUS z RTX 3080 Ti ., s RTX 3070Ti . Są to modele z chłodzeniem cieczą w obiegu otwartym. Ten obwód jest wyposażony w wykrywanie nieszczelności i radiator 240 mm z dwoma wentylatorami 120 mm.

Możesz odwiedzić oficjalną stronę Gigabyte, aby więcej informacji.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *