Giro d’Italia 2021: Dominacja młodych rowerzystów – kolarstwo – sport

Kolarstwo zdominowali rowerzyści poniżej 25 roku życia, wielu z nich Tadige BojacarEgan Bernal Remco Evenepoel, Aleksandr Vlasov, Joao Almeida, Na przykład, ale bez ograniczeń.

I Giro d’Italia nie ucieka od tego, po siedmiu etapach pierwsze cztery należą do pokolenia, które się nie uczy, a wygrywa.

To może Cię zainteresować: (Analiza: Tak, Egan jest przerażający, ale musisz być na ziemi)

Kapitanem jest Walter Attila, węgierski kolarz, który przejął prowadzenie w poprzedni czwartek i jest pierwszym kolarzem ze swojego kraju, który otrzymał różową koszulkę.

Ma 22 lata. Urodził się 12 czerwca 1998 roku i należy do francuskiej Groupamy, a jego wzrost wynosi 1,85 metra i waży 65 kilogramów.

Wśród jego zwycięstw w wyścigach UCI są trzy i jest to jego drugie zwycięstwo, które ukończył w zeszłym roku na 17. kwadracie.

Attila miał 13 lat na Tour de l’Avenir 2019 i jest szosowym mistrzem Węgier.

Drugim kwadratem roku w tym Giro jest Belg Remco Evenepoel. Ma 21 lat, wzrost 1971 metrów i waży 60 kg. Mija dziewięć miesięcy od wypadku podczas tournee po Lombardii, w którym doznał złamania miednicy.

Odniósł 14 zwycięstw UCI, w tym zwycięstwa generalne i etapowe Wróć do Polski I Klasyczny San Sebastian W 2019r.

Wygrał również Wróć do Algarve I Wieża San Luis, Oba w 2020 roku. Jest wyznaczonym sprinterem na następcę Eddie Merckx W. Startuje po raz pierwszy w trzytygodniowym wyścigu.

Egan Bernal jest trzeci w klasyfikacji generalnej. Przede wszystkim dlatego, że jest jedynym, który wygrał Wycieczka po Francji. Ponadto Kolumbijczyk odniósł 17 zwycięstw w UCI, co jest najdłuższym wynikiem pomimo swojego 24-letniego wieku.

Możesz być zainteresowany: (

Bernal jest pretendentem do tytułu z ośmioma zwycięstwami w World Tour, najwyższym zwycięzcą w tej konkretnej grupie Giro.

Wreszcie jest Aleksander Własow, czwarty w sumie Rosjanin w Giro, o wysokości 1,86 metra, który jest częścią Astana Waży 68 kg.

Aleksandra Własowa

Własow wygrał pięć zwycięstw w kalendarzu UCI, z których najważniejszym był Tour Emilia I Mont Ventoux W 2020r.

Ma 25 lat iw tym roku był na drugim miejscu Niezły Paryż A trzeci w Tour de los AlpPo pięciu konkursach w tym sezonie.

Sporty

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *