Gisela Pulido kwalifikuje się do wyścigu o medale Mistrzostw Europy Formuły Kite

Gisela Pulido kwalifikuje się do wyścigu o medale Mistrzostw Europy Formuły Kite

the Tarifa jest pochodzenia katalońskiego Gisela Pulido, 8., W sobotę zakwalifikował się do wyścigu medalowego Podrzędny Mistrzostwa Europy Z klasy olimpijskiej formuła latawca, Sporne Eastney Waters na południe od Portsmouth (Wielka Brytania). błyszczący Zachowuje opcje Aby dostać się na miejsce otrzymuje się paszport na igrzyska olimpijskie Paryż 2024, Ale zaczyna w niekorzystnej sytuacji na pierwszym skrzyżowaniu. W rywalizacji mężczyzn Bernarda Tomasza W sumie swój udział kończy na osiemnastym miejscu.

Po dniu, w którym intensywność wiatru utrzymywała się na poziomie około dziesięciu węzłów, okZamknięto cztery nowe testy W najbliższą sobotę częściowe wyniki serii kwalifikacyjnej i finałowej tych Mistrzostw Europy. W sumie były Trzynaście regat Jaka klasyfikacja powstała od czwartku, to ustalimyPierwsza dziesiątka jeźdźcy, Już w najbliższą niedzielę wezmą udział w serii medalowej.Gisela Pulido, po dwóch pustych dniach spowodowanych silnym wiatrem, przez trzy dni turnieju pozostawała w upragnionej grupie liderów. Z ósmym miejscem na koniec serii, Weźmie w nim udział osoba z Tarify W półfinale 2. Na czele z Holendrem Anilosa Lammertza I polski Julia Damasewicz (bardzo bezpośrednia konkurentka Giseli Pulido), która rozpoczyna serię dwóch zwycięstw z rzędu, mierząc się z Giselą Pulido i Niemką Leonie Mayer Obaj z zerowymi wygranymi na swoich kontach.

Na tych samych warunkach W półfinale 1 Wezmą w nim udział Brytyjczycy Lily Young i Madeline AndersonAustriaczka Alina Cornelli (kolejna zawodniczka Pulido) i Izraelka Maya Ashkenazi. Kto pierwszy odniesie trzy zwycięstwa w każdym półfinale, weźmie udział w finale, do którego brytyjska drużyna już się zakwalifikowała. Eliego Aldridge’a I Francuzi wiersz Newlanda (Z przewagą dwóch i jednego zwycięstwa z rzędu) Pierwszy, który osiągnie trzy zwycięstwa, również wygra.

Oprócz walki o tytuł mistrza Europy, żeglarze z Austrii, Polski i Hiszpanii poruszają się o kilka punktów, walcząc o mistrzostwo Europy Jedyne katarskie miejsce na Paryż 2024 Stawką w kategorii kobiet.

W kategorii mężczyzn, Bernata Curtisajako jedyny Hiszpan, który w finałowej serii dotarł do złotej grupy, kończy swój udział na osiemnastym miejscu. grupa srebrna, Alejandro Clement jest ósmy, za nim plasują się Jacopo Espe (18.), Carlos Espe (25.) i Marcelo Cairo (36.).

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *