Gladiatorzy przegrali z Polską na początku towarzyskiego tournee

Gladiatorzy przegrali z Polską na początku towarzyskiego tournee

Gladiatorzy, mistrzowie Igrzysk Panamerykańskich 2023, swoje pierwsze dwa zaplanowane mecze rozegrali z Polską.

Drugi mecz odbędzie się w najbliższy piątek, 29 stycznia, o godzinie 16:00, po czym uda się do szwajcarskiego miasta Winterthur, aby zagrać z Bośnią (4 stycznia, 16:30) i Rumunią (5 stycznia, 13:45). ) i lokalną drużynę (6 stycznia, godz. 14.00), według Argentyńskiej Federacji Piłki Ręcznej.

Trener Guillermo Milano miał w Legiono następujący skład: Juan Parr i Juan Villarreal (bramkarze); Ramiro Peñacido, Francisco Lombardi, Lautaro Robledo i Facundo Cangianni (skrzydła); Santiago Barcelo, Juan Sako, Ilian Gou, Guillermo Fischer, Andres Moyano (boczni); Pedro Martinez, Nicolas Bono, Martin Young i Thomas Canetti (w środku); Gonzalo Caro Castro i Gaston Mourinho (w środku).

Zobacz także | Julio Forche przedłuża kontrakt z Santosem pomimo historycznego spadku

Zapaśnicy wyruszają w trasę przygotowującą do Mistrzostw Centralnego Południa Mężczyzn w Buenos Aires 2024, które odbędą się w La Casa del Handball Argentino w dniach 16–20 stycznia i których stawką będą trzy miejsca w Pucharze Świata w Chorwacji. Dania i Norwegia 2025.

źródło: Telam

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *