Główny lekarz w Ohio o niezaszczepionych infekcjach: „To naprawdę teraz kwestia czasu”

Główny lekarz w Ohio o niezaszczepionych infekcjach: „To naprawdę teraz kwestia czasu”

Dyrektor medyczny Ohio wydał w środę ostrzeżenie, mówiąc, że każdy, kto nie otrzymał szczepionki na koronawirusa, jest prawie pewien, że zostanie zarażony, ponieważ wysoce zaraźliwe warianty zacieśniają kontrolę nad USA.

Starsi eksperci medyczni w Ohio przeprowadzili Środowa konferencja prasowa Omówili pytania dotyczące szczepionek i ich bezpieczeństwa. Bruce Vanderhof, dyrektor medyczny Departamentu Zdrowia Ohio, ostrzegł mieszkańców, że mają fundamentalny wybór między szczepionką a wirusem.

„To naprawdę tylko kwestia czasu”, powiedział Vanderhoof podczas konferencji. „To wtedy, gdy ktoś, kto nie jest odporny na COVID-19″.

„Albo zostaniesz zaszczepiony, albo przejdziesz na COVID-19” – dodał.

Vanderhof powiedział, że przypadki COVID-19 podwoiły się w Ohio w ciągu ostatnich kilku tygodni, podczas gdy liczba hospitalizacji wzrosła z 200 do 348.

„Wszystko wskazuje na to, że dane z okresu od 4 do 17 lipca potwierdzą, że delta szybko stanie się dominującą alternatywą w Ohio” – powiedział.

Doświadczony w Ohio najwyższy wzrost W przypadkach COVID-19 od maja we wtorek, co doprowadziło do nowych telefonów od urzędników służby zdrowia wzywających mieszkańców do zaszczepienia się. Właśnie 48,6 procent Mieszkańcy stanu mają co najmniej jedną dawkę szczepionki.

„Korzyści ze szczepionek COVID-19 znacznie przewyższają ryzyko” – powiedział później Vanderhoof.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *