Gmail implementuje funkcję tłumaczenia w systemach iOS i Android

Gmail implementuje funkcję tłumaczenia w systemach iOS i Android

Madryt, 9 sierpnia (Portaltic/EP) –

Usługa e-mail Google gmailwprowadził nową funkcję umożliwiającą użytkownikom tłumaczenie tekstu i osiągnął wersję mobilną, czyli na terminale iOS i Android.

Firma twierdzi, że „od lat” użytkownicy mogą tłumaczyć te wiadomości na ponad 100 języków w internetowej wersji swojej usługi, na co ich aplikacje mobilne muszą im pozwalać. „Komunikuj się płynnie”

Aby przetłumaczyć wiadomość na „smartfonie”, aplikacja Gmail wykryje, że jest to inny język i zaoferuje przycisk „Tłumacz” nad wiadomością, pod nadawcą, wraz z przyciskiem Ustawienia aby wybrać język wymagany.

Google też Powiedział Możesz wybrać, czy Gmail ma zawsze tłumaczyć zawartość na określony język, czy wcale. Jednak to tłumaczenie może zostać zaimplementowane poprzez listę z trzema kropkamiznajdujący się po prawej stronie tekstu.

Ponadto, jeśli opcja tłumaczenia jest wyłączona, pojawi się ponownie, gdy następnym razem język treści wiadomości e-mail nie będzie zgodny z językiem wiadomości e-mail. Zobacz gmaila.

Usługa Tłumacz Gmaila dla urządzeń mobilnych będzie dostępna dla wszystkich klientów Google Workspace i osobistych kont Google i zaczyna się wdrażać android stopniowo. W iOS Ukaże się od 21 sierpnia.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *