Gmail wkrótce dokona znaczącego skoku w celu usprawnienia wykorzystania sztucznej inteligencji Styl życia

Gmail wkrótce dokona znaczącego skoku w celu usprawnienia wykorzystania sztucznej inteligencji  Styl życia

Gmaila Jest to jedna z najlepszych dostępnych obecnie aplikacji e-mail. Ta reputacja wynika nie tylko z ogromnej obecności, ale także z wewnętrznej jakości aplikacji. Google przenosi obsługę Gmaila na wyższy poziom, wprowadzając nową funkcjonalność Pomóż mi pisaćktóra wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby pomóc Ci szybko i sprawnie tworzyć e-maile.

Chociaż obecnie użytkownicy muszą to udowodnić Było wiadomo Aby sztuczna inteligencja była skuteczna, m.in W przyszłości możliwe będzie wykonanie tej operacji bez pisania czegokolwiek. To będzie coś zupełnie innego i przykuwającego uwagę. Do tego stopnia, że ​​zaobserwowaliśmy możliwość „tworzenia wiadomości e-mail za pomocą głosu” dzięki sztucznej inteligencji wbudowanej w aplikację Gmail.

Więcej znanych rzeczy o Gmailu

Jedną z możliwości jest wersja robocza poczty głosowej, która byłaby podobna do funkcji głosowych w aplikacjach klawiaturowych, ale wydaje się mieć pewne kluczowe różnice. Przede wszystkim ta praca Zintegrowany z samą aplikacją Gmail, dzięki czemu możesz z niego korzystać niezależnie od tego, czy aplikacja klawiatury obsługuje wprowadzanie głosowe, czy nie. Po drugie, nie wydaje się to być prostą opcją dyktowania. Wygląda na to, że głos będzie używany do wydawania instrukcji, które sztuczna inteligencja wykorzysta następnie do utworzenia wiadomości e-mail. Jest to coś, czego nie oferuje większość aplikacji na klawiaturę.

Dzięki tej funkcji interfejs pisania głosowego otwiera się automatycznie. Tam, gdy to zrobisz, pojawi się duży przycisk mikrofonu Zacznij tworzyć wiadomość e-mail -Lub jeden odpowiada na jedno-. W ten sposób, aby rozpocząć nagrywanie sygnału, wystarczy go nacisnąć.

Po zakończeniu procesu należy skorzystać z opcji „Utwórz”, aby sztuczna inteligencja mogła skomponować wiadomość e-mail… autonomicznie. Jeśli wyjdziesz z interfejsu, na ekranie poczty e-mail pojawi się wskaźnik, który umożliwi Ci powrót do tej funkcji w dowolnym momencie. To znaczy jest przedstawiany Praca w tleDzięki temu funkcjonalność, o której mówiliśmy, jest jeszcze bardziej użyteczna.

Świetny wybór na przyszłość

Nie jest jeszcze jasne, kiedy Google wdroży tę funkcjonalność w Gmailu – być może najpierw dla Androida, a potem w pozostałych opcjach dostępnych na rynku. Usługa Help Me Write jest obecnie dostępna tylko dla użytkowników Google Workspace Labs w Stanach Zjednoczonych i działa wyłącznie w języku angielskim. Oczywiście wydaje się oczywiste, że funkcja wersji roboczej poczty głosowej zostanie wdrożona w pierwszej kolejności dla tej podzbioru użytkowników Gmaila Później zostanie rozszerzony o większą liczbę użytkowników, gdy opcja „Pomóż mi pisać” również stanie się dla nich dostępna. Postęp ten odzwierciedla ciągłe zaangażowanie Google w poprawę komfortu użytkowania kluczowych aplikacji.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *