Godzilla i Kong pojawią się w Call of Duty Warzone w maju

W tej chwili gry typu usługa są czymś na porządku dziennym i mamy już dużą liczbę tytułów uruchomionych w celu kontynuowania przez wiele lat z aktualizacjami, które poszerzają ich zawartość, a także poprawiają nieco sekcje mało .

Jednym z najbardziej udanych, jakie mamy obecnie na rynku, jest Call of Duty Warzone, który był epicką coroczną strzelanką dostęp do trybu Battle Royale które co roku nie są wydawane, chociaż mają one wpływ na niektóre sekcje w grze.

Monarch Titans przybywają do Call of Duty Warzone

Podobnie jak inne konkurencyjne gry, takie jak Fortnite, Activision jest również zainteresowane prowadzeniem wydarzeń dla swojej gwiezdnej gry, coś, co widzieliśmy kilka miesięcy temu w crossoverze z Atak na Gigantów.

W maju pojawi się też Giants w Call of Duty Warzone, Ale tym razem to gigantyczne potwory, takie jak Godzilla i Kong, przejmą mapę świata. Battle RoyaleI Coś ogłoszone wraz z oficjalnym zwiastunem wydarzenia, które możemy zobaczyć na kanałach YouTube, takich jak Xbox One.

To wydarzenie przyniosło również wiadomości Jako specjalne skórki związane z gigantycznymi potworami, Co widać poniżej, choć to tylko część wszystkiego, co ma nadejść wkrótce.

Godzilla i Kong przybywają do Call of Duty Warzone 11 maja – Potwierdziły się pogłoski o wydarzeniu Call of Duty Warzone, w którym Godzilla i Kong dotrą do tytułu.

Call of Duty Warzone kontynuuje swój kurs, dodając coraz więcej treści, co z pewnością będzie kontynuowane przez resztę roku.

Godzilla i Kong przybywają do Call of Duty Warzone 11 maja – Potwierdziły się pogłoski o wydarzeniu Call of Duty Warzone, w którym Godzilla i Kong dotrą do tytułu.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.