Góndola zaprzecza jego odejściu z Alajuelense

„LUŹNA KOŃCÓWKA” EL SIGLO CODZIENNIE, (czwartek, 2 marca 2023 r.)

Napisane przez Izaaka Abla Ortegę.

Panamski pomocnik Freddy Gondola zdementował wczoraj plotki, które doprowadziły do ​​możliwego odejścia z Alajuelense Sports League w Kostaryce, gdzie stracił miejsce w tym sezonie.

To kłamstwo, nie wiedziałem o tym, wczoraj wszedłem na (społecznościowe) sieci i moi przyjaciele z Panamy wysłali mi wiadomość przez WhatsApp, to prawda publicznie powiedzieli, że to kłamstwo, jestem tutaj, mam rok kontrakt i nadal będę dawał z siebie wszystko” – wyjaśniła Gondola mediom.

W tym kraju potwierdzono, że Panamczyk jest gotowy opuścić Kostarykę i wyemigrować do kolumbijskiego futbolu, gdzie były kluby zainteresowane podjęciem jego usług.

Pewne jest to, że Gondola ma kontrakt do grudnia i będzie mógł rozpocząć negocjacje z innym klubem od czerwca”.

Luźne wskazówki:

(DZIENNIK PANAMA AMERICA) Jaime Chávez Rivera / @epasa, aktualizacja 02.03.2023.

„Obrona tytułu 9. Major League Baseball Panama Metro rozpocznie się na stadionie Rod Carew w piątek, 17 marca o 19:30, kiedy wchodzi Coclé, rozpoczynając 80. Mistrzostwa Narodowe, zgodnie z wiedzą Panamskiej Federacji Baseballu (Fedebeis).

W zeszłym sezonie Capital Division odebrało tytuł Chiriqui z wynikiem 4-0. Metro Panama zdobyło tytuł w zeszłym roku na tym samym stadionie co Chiricanos, na stadionie Davida Kenny’ego Siracina.

Dzięki temu turniejowi Panama zdobyła swój 26. tytuł National Baseball Tournament, Grand Championship i ósmy jako Metro Panama.

W pozostałych meczach pierwszego dnia Colón odwiedził Dariena w Mitete.

Z drugiej strony Panama-Oeste otrzymuje „Botros” z Panama-Este w Horacio Mina de Cham.

Chiriqui odwiedza Zachód w Glorias Baruenses, a Veraguas mierzy się z Bocas del Toro w Calvin Byron. Zanotuj.

„WSKAZÓWKA W TRAKCIE” (DZIENNIK LA PRENSA DE PANAMÁ), 2 marca 2023 r.

Aktualności.

„John Ram mówi, że jest nie do pokonania” .

Numer jeden w rankingu uznał satysfakcję z bycia w czołówce iz wysoko postawionymi konkurentami.

Numer jeden na świecie, John Rahm, zapewnił, że jest nie do pokonania, gdy gra na swoim najwyższym poziomie, mimo że uważał, że wielu jego rywali miało takie samo wyobrażenie o własnym potencjale, na konferencji prasowej przed wezwaniem „Arnolda Palmera” w Orlando (Floryda Stany Zjednoczone).

„Nie” brzmiała odpowiedź Rahma, gdy zapytano go, czy jest zawodnik, którego mógłby pokonać, gdy był w najlepszej formie. „Myślę, że wielu moich przeciwników czuje to samo co ja” – dodał.

Ram później wyraził opinię, że „nie” musisz zawsze być w najlepszej formie, aby wygrać ”i opowiedział anegdotę o rozmowie, którą odbył z TIGEREM WOODSEM na ten temat.

Rozmawialiśmy o tym z Tigerem i zapytałem go o jego 82 zwycięstwa w PGA TOUR i ile razy w ciągu czterech dni. Powiedział mi: „Powiedz mi trzy, maks.” Pochodzący z Breca, który dwa tygodnie temu po zwycięstwie w wyścigu Genesis Inviational stał się numerem jeden na świecie, przyznał, że osiągnięcie czołówki tabeli dzięki tytułowi mistrza daje mu ogromną satysfakcję.

„Dużo satysfakcji daje dotarcie na pierwsze miejsce, gdy inni gracze świetnie grają w golfa.

Scotty – (Scheffler) miał świetny rok w zeszłym roku, a nawet jeśli wygra[هذا العام]Zaraz po tym w Phoenix był w stanie zrobić ze mnie czołowego rozstawionego.

– To daje dużo satysfakcji – powiedział.

Hiszpan, który ustanowił historyczny rekord zdobycia trzeciego mistrzostwa sezonu na tym etapie cyklu (wcześniej wygrywał mistrzostwa Sentry i American Express), wyprzedził na światowej liście Amerykanina Schefflera i Północnego Irlandczyka Rory’ego McIlroya. Zanotuj.

„LUŹNA WSKAZÓWKA” na mojej stronie internetowej z dnia 27 lutego 2023 r. od Międzynarodowej Federacji Szermierczej (FIE). Masialas z USA, Favaretto z Włoch oraz drużyny z Japonii i Włoch wygrały Puchar Kairu zarówno mężczyzn, jak i kobiet.

Kair, Egipt, 23-26 lutego 2023 r. — Amerykanin Alexander Masialas i Włoszka Martina Favaretto zdobyli indywidualne złote medale na mistrzostwach świata kobiet i mężczyzn.

Impreza odbyła się w kompleksie halowym Club Plus w Nowej Stolicy Administracyjnej, w której udział wzięło 200 mężczyzn i 164 kobiet, oprócz 25 drużyn męskich i 22 drużyn kobiecych.

Masialas pokonał Włocha Tommaso Mariniego w finale gry pojedynczej mężczyzn, wygrywając 15:14. W półfinale Marini pokonał kolegę z drużyny Davide Filippi 15-8, a Masialas pokonał włoskiego mistrza świata Alessio Foconiego w ćwierćfinale 15-13.

Favaretto zmierzył się z koleżanką z drużyny Martiną Battini w ostatniej rundzie gry pojedynczej kobiet, wygrywając 15-7. W półfinale Fondy Battini pokonał mistrza olimpijskiego „USA” Lee Kiefera 15-13, a Favaretto pokonał Polkę Julię Walczek-Klimashek 15-8. Warto zauważyć, że w 1/8 finału Favaretto pokonał swoją koleżankę z drużyny i mistrzynię świata Alice Volpe 15-10, a Valchek-Klimachek pokonał francuską mistrzynię świata Yasurę Tebus 15-10.

W drużynowym foliowaniu mężczyzn Japonia pokonała w finale Włochy 45:43. W półfinale USA pokonały Francję 45:35, a Japonia pokonała Polskę 45:33. Brązowy medal wywalczyła Francja nad Polską z wynikiem 45:37.

We florecie drużynowym kobiet Włochy pokonały w finale Stany Zjednoczone 45:43. W półfinale USA pokonały Francję 45:34, a Włochy pokonały Japonię 45:26. Brązowy medal zdobyła Japonia, pokonując Francję z wynikiem 31:30.

W końcowej klasyfikacji w szermierce indywidualnej mężczyzn znalazły się Japonia (złoto), Włochy (srebro), Francja (brąz), Polska-USA, Hongkong-Chiny, Egipt i Wielka Brytania.

W końcowej klasyfikacji kobiecej drużyny znalazły się Włochy (złoto), Stany Zjednoczone Ameryki (srebro), Japonia (brąz), Francja, Niemcy, Chiny i Kanada. Zanotuj.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *