Goodbye Volcano High, powieść wizualna, została opóźniona do 29 sierpnia

Goodbye Volcano High, powieść wizualna, została opóźniona do 29 sierpnia

KO_OP ogłosiło niewielkie opóźnienie powieści wizualnej z Dinozaurami w roli głównej Żegnaj wysoki wulkanieod 15 czerwca Trwa do 29 sierpnia. Potwierdzone na PC, PlayStation 5 i PlayStation 4.

Logicznie rzecz biorąc, powodem tej zmiany w historii jest to Zespół nie mógł przetrwać czerwca bez poświęcania jakości lub dokonywania cięć. „Oznacza to oferowanie czegoś innego niż to, co sobie wyobrażaliśmy i nad czym pracujemy. Nie chcemy wydawać niczego innego niż najlepsza wersja gry, którą stworzyliśmy podczas tworzenia”.

Deweloper jest również dumny z tego, że go unika zmiażdżyć Poświęcenie większej liczby godzin, aby osiągnąć cel – a dotrzymywanie terminów oznacza pracę w nocy, w weekendy i inne godziny, które mogą wypalić ludzi. Opóźnienie to usuwa również premierę z bardzo pracowitego miesiąca czerwca i daje nam więcej możliwości, Szansa na sukces„.

Opowieść o rozwoju osobistym, akceptacji i znaczeniu dla społeczności

W Żegnaj wysoki wulkanie Twoje decyzje określą twoje wybory narracyjne: Wybory Fanga i jego sympatia do różnych postaci zadecydują o jego losie. „Zbliż się do przyjaciół, rodziny, znajomych, przeciwników lub osoby, którą kochasz. Dowiedz się, kim chcesz być dla ludzi, na których Ci zależy, kiedy najbardziej Cię potrzebują, w końcu to dosłownie koniec świata. ” Pielęgnuj relacje, twórz powinowactwo z innymi postaciami i Wpływa na wynik fabuły.


You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *