Google ostrzega teraz o ograniczeniach dotyczących COVID-19 podczas wyszukiwania podróży i nie tylko

Powiązane wiadomości

Telefony komórkowe umożliwiły nam lepsze poruszanie się po naszych dzielnicach, miasteczkach, a nawet miastach Możemy teraz sprawdzić, czy istnieją ograniczenia dotyczące COVID-19 Kiedy gdzieś szukamy informacji o przemieszczeniu.

Chociaż prawdę mówi się w przypadku oprogramowania do śledzenia kontaktów COVID-19 opracowanego przez Google i Apple, w części To dotyka AndroidaI Duże G nie zostało zrobione dobrze.

Powiadomienia o wyszukiwaniach w aplikacji Google

Jeśli tak, aplikacja Google powiadomi Cię o tym za pomocą telefonu komórkowego Miejsce, w którym będziesz podróżować w następny weekend, ma pewne ograniczenia. W ten sposób oszczędza nam zadania poszukiwania innego kanału, aby sprawdzić, czy obszar, na którym będziemy mieszkać, jest ograniczony do COVID-19.

Powiadomienie o ograniczeniach w aplikacji Google

Manuel Ramirez

Nie tylko opublikuje publiczne zawiadomienie o ograniczeniach nałożonych na COVID-19, ale także udostępni inne rodzaje danych, takie jak Szczegóły ograniczeń podróży, informacje o rezerwacjach Jeśli tak, lub nawet jeśli musimy dostarczyć jakikolwiek dokument potwierdzający, że przeszliśmy test PCR.

W tej chwili w Hiszpanii mamy powiadomienie o statusie, kiedy prowadzimy badania, takie jak wyjazd do Madrytu, więc to jest Jeśli go naciśniemy, przeniesie nas to do innego ekranu, na którym pojawiają się ograniczenia Wdrożone i rekomendacje dla regionu.

Zawiadomienie o przyjęciu negatywnych dowodów

Zawiadomienie o przyjęciu negatywnych dowodów

Manuel Ramirez

Ta aktualizacja jest wdrażana w aplikacji Google w celu ulepszenia danych dostarczanych w Stanach Zjednoczonych, chociaż jesteśmy w Hiszpanii, jeśli wykonamy wyszukiwanie typu „hotele w New Delhi”, jeśli przewiniemy w dół po reklamach i ofertach, Znajdziemy czerwony przycisk ostrzegający o obowiązku przedłożenia dowodów COVID-19 jest negatywny.

Zalecamy nawet przystąpienie do tego testu do 72 godzin przed odlotem. za Cenne informacje dostarczane przez aplikację Google Dla tych, którzy muszą się poruszać z tymi wszystkimi ograniczeniami w ruchu.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *