Google Pay: oszczędzaj, płać i zarządzaj

Google Pay: oszczędzaj, płać i zarządzaj
Google Pay to bezpieczny, prosty i użyteczny sposób zarządzania pieniędzmi, dający wyraźniejszy obraz wydatków i oszczędności:
– Płać w swoich ulubionych miejscach
– Wysyłaj i odbieraj pieniądze natychmiast
– Zarabiaj nagrody za codzienne płatności
– Zrozum swoje wydatki i popraw swoją kondycję finansową

📱Dokonuj płatności szybko i łatwo

Wysyłaj i odbieraj pieniądze
+ Łatwo bezpiecznie przesyłaj pieniądze znajomym i rodzinie
+ Utwórz grupę, aby wysyłać i odbierać pieniądze na takie rzeczy, jak loty, obiady, rachunki, czynsz i inne. Google Pay pomoże Ci dowiedzieć się, kto jest co winien.
+ Błyskawiczny i bezpłatny przelew z saldem Google Pay. Nie ma żadnych opłat, jeśli używasz ACH do wypłaty środków

Twoje dopłaty pozostają w grupie
+ Gdy wyślesz płatność za pomocą Google Pay, pozostanie ona między Tobą a Twoimi znajomymi. Zobaczą to tylko osoby zaangażowane w transakcję.

Płatność bezdotykowa
+ Płać telefonem wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe. Po prostu otwórz, przytrzymaj przed czytnikiem i idź.

Połącz się ze swoimi ulubionymi firmami i odkryj nowe firmy
+ Zobacz, które firmy korzystały z Google Pay po otwarciu aplikacji. Uzyskaj szybki dostęp do swoich transakcji, kart lojalnościowych i aktywuj oferty.

Odkryj pobliskie restauracje i zamów posiłek
+ Nie trzeba przełączać się między różnymi aplikacjami do dostarczania. Przeglądaj miejsca do jedzenia, przeglądaj menu i zamawiaj posiłek do odbioru lub dostawy za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Zasil swoją następną przygodę
+ Znajdź pobliskie stacje benzynowe, zobacz ceny i płać za paliwo bezpośrednio z aplikacji.

Zabierz telefon na przejażdżkę
+ Płatności zbliżeniowe za loty tranzytowe, jeśli są dostępne. Po prostu dodaj bilet lub skonfiguruj bilet, a następnie użyj telefonu do jazdy.

Sklep internetowy
+ Korzystaj z Google Pay, aby płacić szybko i bezpiecznie podczas zakupów w witrynach i aplikacjach.

📈 Uporządkuj i zrozum swoje pieniądze

zarządzaj swoimi pieniędzmi
+ Zobacz łączne saldo ze wszystkich kwalifikujących się kont w jednej aplikacji płatniczej, dzięki czemu zawsze będziesz dokładnie wiedzieć, co się dzieje.
+ Otrzymuj przypomnienia o nadchodzących płatnościach rachunków.

Bądź na bieżąco ze swoimi wydatkami
+ Otrzymuj cotygodniowe podsumowania, śledź trendy w czasie i sprawdzaj, ile wydałeś na każdą pracę.

Wszystkie twoje transakcje razem
+ Za Twoją zgodą możesz zobaczyć aktywność na połączonych kontach. Importuj rachunki z Gmaila i Zdjęć Google, a następnie po prostu wyszukaj dowolne z nich.

💵 Oszczędzaj i zwiększaj swoje pieniądze

Zdobywaj nagrody, z których możesz skorzystać od razu
+ Uzyskaj zwrot pieniędzy za takie rzeczy, jak płacenie i polecanie znajomych. Wszelkie otrzymane pieniądze trafią bezpośrednio na Twoje saldo, dzięki czemu możesz je od razu wykorzystać.

Podwój zwrot pieniędzy
+ Aktywuj oferty i uzyskaj zwrot gotówki, aby je wykorzystać – niezależnie od tego, czy używasz Google Pay, czy plastikowej karty. Jeszcze lepiej: zdobądź podwójne nagrody, korzystając z karty kredytowej cashback.

Łatwa lojalność
+ Nigdy więcej formularzy subskrypcji lub kart dziurkowanych. Z łatwością zarejestruj się w programach lojalnościowych i nagród z aplikacji, a następnie pozwól Google Pay automatycznie naliczać punkty i przywileje.

🛡️ Bezpieczniej z Google

Walidacja każdej płatności
+ Będziesz musiał użyć odcisku palca, wzoru, kodu PIN lub twarzy, aby zweryfikować swoją tożsamość za każdym razem, gdy otwierasz aplikację lub dokonujesz płatności – tylko Ty możesz płacić lub wysyłać pieniądze

Dbaj o bezpieczeństwo swoich informacji
+ Wypróbuj bardziej spersonalizowane środowisko, aby zobaczyć najtrafniejsze oferty ze sklepów i uzyskać rekomendacje dotyczące sposobów oszczędzania. Włącz lub wyłącz w dowolnym momencie.
+ Zarządzaj i kontroluj personalizację oraz inne ustawienia prywatności, takie jak preferencje lokalizacji i synchronizacja kontaktów z poziomu Ustawienia

Twoje karty są zaszyfrowane
+ Gdy płacisz bezgotówkowo telefonem z Androidem, Google Pay udostępnia firmie unikalny numer konta wirtualnego zamiast rzeczywistego numeru karty, dzięki czemu informacje o płatnościach pozostają bezpieczne

Masz pytania? Wejdź na https://support.google.com/googlepay

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *