Google planuje zmienić swój algorytm, aby zapobiec wyświetlaniu zniesławiających witryn na liście wyników

Madryt, 11 czerwca (Portaltic / EP)

Google ogłosił, że tak Planuje zmienić ich algorytmy, aby zapobiec wyświetlaniu zniesławiających witryn podczas wyszukiwania imienia i nazwiska danej osoby, ponieważ te strony są dedykowane Rozpowszechniaj oskarżenia które później pojawiają się w wynikach wyszukiwania bez sprawdzania, czy informacje są poprawne, czy nie.

Kierownik zespołu ds. jakości wyszukiwania Pandu Nayak i wiceprezes Google ds. zaufania i bezpieczeństwa David Graff ogłosić Ich intencje w odpowiedzi na raport New York Times, który wskazywał, że tworzenie pliku Lista „znanych ofiar” System oszczerstw, system, który działa, gdy ofiara zgłasza ataki za pośrednictwem tych kanałów, może pomóc w rozwiązaniu problemu.

Przywódcy powiedzieli, że tak Planujesz zmienić algorytm wyszukiwania, aby strony takie jak BadGirlReport.date i PredatorsAlert.us nie pojawiały się na liście wyników W przyszłości. W wielu przypadkach te strony Zapytaj ofiary o pewną sumę pieniędzy Aby usunąć treści, których informacje pojawiają się również na najwyższych pozycjach wyszukiwań.

Według Nayaka i Graffa, gdy użytkownik żąda usunięcia posta z powodu wyłudzenia pieniędzy za jego usunięcie, Google stosuje nową metodę, w której osoba znajduje się na liście Znane ofiary. W tych przypadkach, Google próbuje usunąć z wyszukiwań wszelkie treści tego samego rodzaju, które zawierają Twoje imię i nazwisko.

Ofiary mogą Poproś Google o usunięcie Twoich danych, ponieważ są zapisane Witryna, na której prowadzone są „wykorzystujące praktyki usuwania treści” lub „doxxing”, czyli treści, które wyświetlają „dane kontaktowe” na ich szkodę, zgodnie z dosięgnąć Witryna pomocy Google.

Możesz również zażądać usunięcia stron internetowych wyświetlających „fałszywą pornografię opublikowaną bez zgody”, „nieza zgodą finansowe, medyczne i krajowe dane identyfikacyjne” lub „bez zgody, wyraźne lub intymne zdjęcia osobiste”.

Wspomniane medium potwierdziło, że przeprowadziło testy na 47 000 osób, które pojawiły się na oszczerczych stronach, przy aktualnych zmianach jakie wprowadza system „Znane Ofiary”, dużo Wyniki i zdjęcia osób zniknęły już z pierwszej strony wyników Google.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *