Google potwierdza, że ​​telefon Pixel 5a 5G trafi do sprzedaży w tym roku, ale będzie dostępny tylko w dwóch krajach

Pojawili się w sieci dziś wieczorem Plotki Rozmawiali o Odinstaluj telefon Pixel 5a, Że Google nie wypuści w tym roku nowego modelu średniej klasy z powodu Globalny niedobór metod leczenia Sektor obecnie cierpi.

Cóż, kilka godzin później Google zaprzeczył plotkom, Potwierdzam to Pixel 5a trafi do sprzedaży w tym roku, Z podaną przybliżoną datą premiery, ale ze świadomością, że problem z dostawami już istnieje i wpłynie na dostępność następnego „budżetu” Pixela.

Następna dostępność Pixela 5a

Jeśli jest nowy Pixel 4a 5G I Pixel 5 Wszedł do sprzedaży w niewielu krajach – tylko w Hiszpanii Pixel 4 a– Z nowym Pixel 5a 5G Dostępność nadal byłaby znacznie niższa.

W oficjalnym oświadczeniu rzecznika Google firma stwierdziła, że:

„Pixel 5a 5G nie został odwołany. Będzie dostępny jeszcze w tym roku w Stanach Zjednoczonych i Japonii i zostanie ogłoszony, gdy telefony z tej serii zostały zaprezentowane w zeszłym roku”.

To znaczy nowe Telefon Pixel 5a Zostanie ogłoszone Koniec września W sprzedaży pod koniec roku i jak widać w zestawieniu, początkowo będzie oferowany do sprzedaży dopiero o godz Zjednoczone państwo I Japonia.

Być może, jeśli podaż komponentów poprawi się w ciągu roku, mogliby wprowadzić telefon komórkowy na więcej rynków, tak jak ostatnio Nowa druga generacja Nest HubAle to już przypuszczenie.

Kilka tygodni temu Pierwsze przecieki telefonu Pixel 5a 5GJego konstrukcja będzie praktycznie identyczna jak w Pixelu 4a 5G, zachowując jednocześnie podwójny aparat i gniazdo słuchawkowe.

Przez | 9to5Google

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *