Google potwierdza, że ​​uruchomi Pixela 5a 5G, ale nie będzie mógł go kupić | Technika

Google zaprzecza plotkom o rezygnacji z telefonu Pixel 5a 5G, ale ogranicza jego wprowadzenie tylko do dwóch rynków, a Europa nie ma w planach.

W ciągu ostatnich godzin pojawiło się wiele plotek o domyślnym cofnięciu domeny Pixel 5a 5GCo nie było prawdą, ponieważ Google potwierdziło wkrótce potem, że urządzenie zostanie wprowadzone na rynek, chociaż jest bardzo prawdopodobne, że ostatecznie nie będzie można go kupić.

Jeśli jesteś jednym z tych użytkowników, którzy uważnie czekali, aż Google potwierdzi przyszłą datę dostępności Pixela 5a 5G, mamy dla Ciebie złą wiadomość, ponieważ pochodzą one z Mountain View, chociaż dali jasno do zrozumienia, że ​​telefon będzie zostanie wprowadzony na rynek, ostatecznie jego wprowadzenie będzie bardzo ograniczone, z punktu widzenia Zasada jest dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych i Japonii.

Google został zmuszony do wydania oficjalnego oświadczenia za pośrednictwem 9to5googleAby zaprzeczyć informacjom, które pojawiły się w różnych międzynarodowych mediach Mówiono głównie, że Pixel 5a 5G został odwołany z powodu kryzysu półprzewodnikówTeraz, w tym krótkim oświadczeniu, zaprzeczają informacjom i ustalają datę publikacji na koniec roku.

W szczególności w oświadczeniu, które Google wydał mediom, można po prostu przeczytać:Pixel 5a 5G nie został jeszcze anulowany. Będzie dostępny jeszcze w tym roku w Stanach Zjednoczonych i Japonii.”.

Nie jest jasne, czy Google wypuści to urządzenie na więcej rynków, takich jak Europa w późniejszym czasie, ale ponieważ kryzys półprzewodników trwa do końca roku, jest mało prawdopodobne, aby urządzenie trafiło na ziemie europejskie i będziemy musieli poczekać na nowe hipotetyczne wydanie na 2022 r.

W zależności Poprzednie plotkiPixel 5a 5G będzie wyposażony w 6,2-calowy wyświetlacz OLED FullHD +. Wyróżni się niewielkim otworem wywierconym w lewym górnym rogu panelu przedniego, a także konfiguracją podwójnej kamery tylnej z 12-megapikselowym czujnikiem głównym i 16-megapikselowym kątem widzenia. Jest to telefon ze średniej półki, w którym będziesz miał wiele opcji na rynku, jeśli w końcu nie dotrze on do Europy.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *