Google pracuje nad funkcją umożliwiającą wyszukiwanie bezpośrednio z filmu

Każdy, kto ma w pobliżu komputer, ma bezpośredni wgląd we wszystko, co dzieje się w Internecie. Przeglądarki są po to, abyś mógł zadać dowolne pytanie i zaspokoić swoją ciekawość, a także kupić wszelkiego rodzaju przedmioty, które będziesz konsumować. Faktem jest, że w Google zdali sobie sprawę, że format wideo jest również bardzo przydatny, Dlatego pracują nad sposobem wyszukiwania filmów.

Google ulepsza swoje usługi dzięki nowej wyszukiwarce wideo

Jak już powiedzieliśmy, YouTube krok po kroku wypiera Google jako najważniejszą wyszukiwarkę w sieci. I nie jest to zaskakujące, ponieważ ma jedną z największych bibliotek treści audiowizualnych, w której więcej niż jeden chce zrozumieć różne rzeczy. Oczywiście regularnie wyszukiwana jest muzyka, ale także inne treści, takie jak analizy produktów, przepisy i projekty, które każdy miłośnik majsterkowania chciałby wykonać.

Faktem jest, że Google pracuje nad nową funkcją, dzięki której może prezentować małą wyszukiwarkę w każdym filmie, za pomocą której każdy użytkownik może przejść bezpośrednio do minuty i sekundy, w których znajduje się określony obiekt lub moment, który użytkownik chce zobaczyć. Stopa. Dzięki Gdy wpiszesz wyszukiwane hasło, proces zajmie bardzo mało czasu.

w okresie próbnym

Big G jest teraz w momencie ofert. Wczoraj dowiedzieliśmy się o nowym projekcie, w którym Lens mógłby służyć do odczytywania odręcznych recept, a dziś znajdujemy tę nową funkcjonalność, która pomoże niejednej osobie. W tej chwili, Funkcja jest obecnie w fazie testów i będzie dostępna najpierw w Stanach Zjednoczonych i Indiach, a później w pozostałych częściach świata.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.