Google Stadia straciło sześciu innych członków zespołu, którzy dołączyli do Haven Entertainment

Jade Raymond Wyszedł pierwszy. Były producent Assassin’s Creed, który pracował również dla Electronic Arts, był starszym menedżerem Google Stadia. Odpowiadał za przygotowanie wewnętrznych opracowań dla firmy przez Google Postanowiłem niedawno zamknąć. W obliczu tej sytuacji zapowiedział swoje pożegnanie i Powstaje Haven Studios, Nowy programista Już zaczęła definiować swój pierwszy projekt. Teraz zostało potwierdzone, że sześciu kolejnych członków zespołu Stadia zostanie zwolnionych, aby dołączyć do Projektu Raymond.

Było to w wątku ResetEra, w którym opublikowano informacje. Sebastian Boyle, były dyrektor generalny Gry Google StadiaSwoją nową karierę rozpoczął w Haven Studios jako jeden z jej założycieli. W międzyczasie Corey Mae, były dyrektor kreatywny usług i wydawnictw, dołączył jako dyrektor World / IP. Za nimi podążają Jonathan Dankoff, Erwan Le Rosic i Frances Dinkor, a także Pierre Marc Peroubi.

Ambicje Haven Studios

W poście na oficjalnym blogu PlayStation Jade Raymond wyjaśniła, że ​​nadszedł czas, aby skupić się na grach. Mówiąc ich słowami, chcą projektować światy, w których gracze będą mogli „uciec, dobrze się bawić, wyrazić siebie i znaleźć”. Poczucie wspólnotyAmbicje są wysokie, ponieważ celem jest zaoferowanie graczom „niesamowitych wrażeń”. W tym poście powiedział, że zarówno oni, jak i Sony wierzą w zdolność gier do „uszczęśliwiania ludzi”. dążenie do doskonałości ”, dlatego chętnie korzysta z ich wsparcia.

Jade Jade Raymond Ubisoft Toronto i Motive Studios. Wróćmy teraz do miejsca, w którym zaczynałeś pracę z Haven Studios, deweloperem z Montrealu w Kanadzie. Nie ma jeszcze żadnych szczegółów na temat niewypowiedzianego adresu IP, nad którym pracują, ale nie zapominaj, że odejście Raymonda z Google Stadia nastąpiło stosunkowo niedawno, więc rozwój będzie nadal opóźniony.

Źródło | Resetowanie

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *