Google Workspace chce, aby wszyscy działali w różny sposób, ale w porządku

Wreszcie, aktualizacja Smart Canvas wprowadzi również odpowiednie zmiany dla Google Meet, ponieważ będzie można prowadzić rozmowy wideo na żywo w dokumentach, arkuszach kalkulacyjnych i prezentacjach, dzięki czemu współpraca będzie bardziej interaktywna, a praca zdalna nie będzie bezosobowa. Jednak te narzędzia mają zostać dodane jesienią.

Z drugiej strony istotnym elementem spotkań pracowników z różnych krajów będzie możliwość integracji napisów i tłumaczeń na żywo z języka angielskiego na języki takie jak hiszpański, portugalski, francuski czy niemiecki.

Te aktualizacje zostały wprowadzone, jak twierdzi Google, w celu zwalczania monotonii spotkań biznesowych. W tym sensie włączyli możliwość przejścia od rozmowy na czacie Google do tworzenia udostępnionych treści w dokumencie lub arkuszu kalkulacyjnym. Ponadto, aby ocenić reakcje zespołu, reakcje emoji zostaną wkrótce przedstawione w dokumentach.

Z drugiej strony Teams zapowiedział również nowe funkcje do zastosowania na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych, takie jak tryb Razem, w którym można wybrać nowe środowiska wirtualne, aby uniknąć zmęczenia wizualnego podczas rozmów wideo.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *