Google zmieni swoją wyszukiwarkę na bardziej osobistą i młodzieńczą, z wbudowaną sztuczną inteligencją i wieloma krótkimi filmami

Oto jak sposób korzystania z wyszukiwarki Google zmieni się w tym roku wraz ze wszystkimi tymi zmianami.

Praktycznie wyszukiwarka Google Prawie nic się nie zmieniło od czasu jej powstania, ale pojawienie się sieci społecznościowych i krótkich filmów, wraz ze sztuczną inteligencją, taką jak ChatGPT, spowodowało w tym roku rewolucyjną zmianę w przeglądarce.

Jak ujawniono Dziennik Wall StreetGoogle zmieni sposób wyświetlania wyników wyszukiwania, stawiając na większą prostotę wyszukiwania, łatwiejsze odpowiadanie na naturalne pytania i poleganie na sztuczna inteligencjazapewniając lepszą widoczność krótkich filmów i postów w mediach społecznościowych.

W rzeczywistości Google planuje uczynić swoją wyszukiwarkę bardziej „Wizualny, apetyczny, osobisty i ludzkiSkupienie się na służbie młodym ludziom na całym świecie.

Planują dać pierwszeństwo twórcom treści w taki sam sposób, w jaki historycznie robiono to w dużych mediach.

Oczekuje się, że wszystkie te zmiany zostaną ogłoszone na dorocznej konferencji programistów w przyszłym tygodniu studentw tym nowe funkcje umożliwiające użytkownikom prowadzenie rozmów z programem sztucznej inteligencji o kryptonimie „Magi”.

Wiele krótkich filmów z myślą o młodych ludziach

Według wspomnianych mediów, planują bardziej skupić się na odpowiadaniu na zapytania, na które nie można łatwo odpowiedzieć za pomocą tradycyjnych wyników internetowych.

Podczas gdy Google wcześniej włączało więcej postów na forum i krótkich filmów do wyników wyszukiwania, teraz planuje nadać im większą widoczność.

Wygląda na to, że Google jest zaniepokojony, ponieważ coraz więcej użytkowników zwraca się do witryn takich jak TikTok, aby znaleźć informacje, których szukają, i aby nie stracić tego ruchu, planują przywiązywać wagę do krótkich filmów lub bezpośrednich i prostych pytań przez wyszukiwarka.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *