GoPro opatentowuje nową kamerę 360, która poprawia obraz za pomocą oprogramowania

Świat kamer sportowych jest bardzo szeroki i jest wielu użytkowników, którzy chcieliby je założyć, aby pokazać światu, co potrafią. Na przestrzeni lat pojawiło się wielu konkurentów i niewielu z nich próbowało obalić GoPro na własnym terenie lub poprowadzić w innym kierunku, takim jak trend kamer 360. I tutaj weteran chce wprowadzić zmiany w sposobie, w jaki proponujesz W swoim najnowszym patencie na GoPro Max 2.

GoPro Max 2 z ulepszeniami oprogramowania

Jedną z rzeczy, do których dążą firmy produkujące sprzęt, jest ułatwienie obsługi ich urządzeń. Są to bardzo ważne funkcje dla każdego, ale czasami muszą być łatwe w użyciu lub mieć te funkcje aktywowane, aby oferować bardziej profesjonalne użytkowanie urządzenia.

Jeśli skupimy się na tym, co ważne Tkradar O niektórych nowych patentach firmy wszystko wskazuje na to, że: GoPro Max 2 Będzie miał znaczną poprawę we wnętrzu. Oczywiście oczekuje się rozwoju technicznego w urządzeniu, ale oczekuje się również rozwoju jego użytkowania.

Zgodnie z pomysłami przedstawionymi przez firmę chodzi o to, aby oprogramowanie było odpowiedzialne za skupienie się na najważniejszej części pracy. Dla tego, Oprogramowanie musi dostosować się do tego, co się dzieje, co jest naprawdę trudne nawet dla AI. Jednak konkurenci mają już podobną technologię, a teraz kolej na GoPro.

Wszystko wskazuje na to, że potrzebny jest jakiś rodzaj sensora, żeby zrobić małe studium, żeby skomponować to, co widzą soczewki. Oznacza to, jak czytamy w raporcie, że oprócz scen, urządzenie będzie wykonywało wykrywanie kamuflażu, analizę kolorów, rozpoznawanie twarzy i rozpoznawanie obiektów.

Ale to nie wszystko, co proponuje firma. Mówi się również o ulepszeniu w zakresie edycji, która również zostanie przeprowadzona przez samo urządzenie. A to dlatego, że dzięki funkcji wirtualnego ogniskowania i zoomu będzie można wykryć obiekt lub osobę i wykonać pokaz najciekawszego ruchu z różnymi efektami.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.