Gra podwójna dla Jesus Jimenez i Eric Exposito w Polsce

Double użytkownika Jesus Jimenez

Wykonanie dla ramy autorstwa Jesus Jimenez. Napastnik Corniche Sharps był gwiazdą swojego zespołu, wygrywając 3: 1 z Zagillonia. Strzelił dwa gole, Druga kara i to był koszmar dla tych z Piastoca. Przeciwieństwem jest szczyt Po milimetrowym dośrodkowaniu i rzucie karnym podpisał ich obu, co sprawiło, że sięgnął Piętnastu oficerów w tym sezonie, Dwanaście z nich jest w lidze. Ponadto znajduje się w rankingach Hiszpański jest najlepszym strzelcem w obecnej klasie dodatkowej Osiąga nawet 383 jednostki Najlepsza ocena dnia (InstoT Index) ligi.

Jesus Jimenez z lewej strony celebruje swoją bramkę z Ericiem Jansą / gornikzabrze.pl

Z tymi dwoma celami Jezus przewyższa Imasa, Z pozostałej Jacqueline z jedenastoma. Jednak, Katalończyk był zbyt blisko, by rozszerzyć swoje konto Z 0: 0, trzy minuty później, pobiegł na drążku. Na górze jest bardzo niebezpiecznie Ten, który pochodził od Lity, która była asystentką. Strzelił z płyty do napastnika Djokovicia Puljicia, ale Chorwat również wbiegł do lasu. Jak zawsze, pomimo bycia rozgrywającym, Imas zmagał się z pokonaniem 11,20km podróży, Największy dystans swojej drużyny i drugi ze wszystkich graczy.

Angel Garcia i Iram ratują Visa Pio

Ostatniego dnia Visa Pio potrzebuje punktu W dolnym polu Botbeskitsi, Ryzykując życiem, by pozostać w Extraclassa. Czech Jacob Hora Umieść strach na 1-0 na ciele „nafciarzy” Matthews Swatch Kara dotarła do ostatniego losowania. Punkt Visa oferuje matematyczne zbawienie Pio W przyszłym sezonie zagra szósty z rzędu w elicie polskiej piłki nożnej.

Angel Garcia Cabosala z numerem 24

To bardzo pomogło Lewy obrońca Madrytu Angel Garcia. Kluczowy element znajdował się w systemie obronnym Jeden z najbardziej regularnych graczy w drużynie Z Visa Pyok. Rozegrał swój 28. oficjalny mecz w tym sezonie przeciwko Botbeskitsky’emu, przegrywając tylko dwa mecze w 27 ligach. Kanaryjski napastnik Ayram Cabrera został bez minuty na ławce rezerwowych Po ponownym pojawieniu się poprzedniego dnia po pokonaniu kontuzji.

Crago Draw autorstwa Icon Marquez

Seria czterech gier z rzędu zakończyła się bez jednego gola Kraków od środkowego obrońcy Ivana Marqueza. Marbella była bohaterem jako obrońca we wszystkich czterech meczach Grał jako starter, grając 90 minut I bycie Niepowodzenie Do Twojego zespołu. Kontynuował na piątym miejscu w Gdańsku z Lechią Pokazał świetny poziom. Legia była nieustannie uwięziona przed murem obronnym Krakowa. Wreszcie, Portugalski napastnik Flavio Pixo przebija bramkę Grogo W finale 1: 1.

Ivan Marquez Lechia / Piotr Mathewswich – prowadzenie piłki przeciwko Presfocus

W ten sposób, Marquez bardzo dobrze kończy sezon 2020/21 enla extraclassa. W Gdańsku Andaluzyjski obrońca miał dużo pracy Lechia ryzykuje swoją obecność w Europie w przyszłym sezonie. Atrakcja Ser został wyeliminowany na początku drugiej połowy Którego podanie śmierci było pół gola. Hiszpanie przejechali 9,67 kilometrów, To dziesiąty dystans zawodów, który był ich 18. oficjalnym spotkaniem w tym sezonie.

Noga Danny’ego Ramaresa znów wygrywa

Jak zwykle, Najlepsza gra Danny’ego Ramoresa Przyczyniło się Leg Bosna wyzwala atak W Krakowie przeciwko Visca. Leg wygrał 1-2, ale zasłużył na szeroką końcówkę. Domino się skończyło 62% własności, Coś bardzo dziwnego w polskiej piłce nożnej. Madrilinian bardzo mu pomógł Dotknij i kontroluj piłkę nożną. Wielokrotnie pomagał swoim kolegom Okazji do zdobycia punktów było wiele Ale podobnie jak jego towarzysze cierpiał z powodu braku celu.

Danny Ramores wbił piłkę przeciwko Sotta del Wisla / 400mm.

Do trzech czystych nadeszło z Legana. Pierwszy Biegałem na meta liz, Inny wyszedł po oddaniu strzału poza tym obszarem, trzeci czysty. Prawie u bram celu Postanowił zakończyć pieszo Decyzja o podniesieniu piłki zamiast głowy. Nawet jeśli Bardzo kompletny szok dla Tony’ego Ramaresa Jest jednym z najważniejszych piłkarzy w fazie tej kampanii.

Trzy bramki Hiszpanów w Warda-Śląsku

Pięć bramek w 2-3 dla Wardha Bosna i Olesk Vroga Trzech z nich to hiszpańscy piłkarze. Na Śląsku Kanarek napastnik Eric Exposito na wystawie W Ekstraclasie zdobył w sumie swój trzeci sezon Dziewięć bramek w tym sezonie. Oznacza to, że Ślązacy w ostatnim dniu mają możliwość wejścia do ligi konwencyjnej. Dzieło Mario Rodrigueza, innego uczącego się hiszpańskiego. Pierwszy gol Barcelony w Polsce Po podpisaniu kontraktu dla Wardy latem. Ten rok był dla niego trudny ze względu na długą kontuzję To pokazuje, że jest to bardzo ważne Jeden z przejawów ekstraklasy.

Eric Exposito Ezekuta un Remote Ande El Varta Bosnan / Grosscore Tembiaski – Polka Press

Kolejny Hiszpan, który grał w tym turnieju Śląsk to centrum izraelskiego portu. Pielęgniarka była poruszona, chociaż w niektórych przedstawieniach wstawała W końcu to było decydujące. 1-0 dla Warda Uratował swoją drużynę 2-0 Na krawędzi odpoczynku. Kiedy Kuźimski miał przegrać 2: 0 Visuo włożył czubek buta Uratuj swoją drużynę, aby uniknąć strzału z końcówki. To zmieniło bieg tłumu.

Stoisko De Amo na krawędzi do uratowania

Najlepszy finał sezonu Stahl Milek Central, Jonathan de Amo. Kataloński jest już niezaprzeczalnym posiadaczem i nim jest Przyczynia się bardzo do obrony i ataku Ponieważ w ostatnich dniach napisał dwa gole. Jego drużyna przegrała 0: 0 z broniącą tytułu Legią Warszawa Ludzie Mileaka są na krawędzi zbawienia. Ostatniego dnia wystarczy losowanie we Wrocławiu Ani Śląsk, ani Botbeskitsi nie pokonały Legii.

Jonathan de Amo z piłką przed Miladenovic / Stolmilek.com

Przed warszawskim zespołem De Amo musiał uprawiać fałszywą miłość. Przejechał ponad dziesięć kilometrów, aby pokonać podjazd na lewo od jednego z najlepszych zawodników mistrzostw Polski, El Serbio Filipe Miladenovic. Dalej Bramkarz Rafał Strączek, Jeden z przejawów tej ligi, Przedłużono stoisko z zapisem dla costors. Punkt do marzenia o zbawieniu pod nieobecność dnia.

Ivy’s Rakov, drugie miejsce

Plik Rakov Przeszedł do historii, pokonując Beast Clevis 1-0. Madryt drużyna Ivy Lopez, W swoim stuleciu, Matematycznie potwierdzono zdobycie drugiego miejsca Po raz pierwszy w historii Carter Belt. Kilka dni temu zdobył też Puchar Polski. On jest decydujący we wszystkich tych zwycięstwach Ivy osiągnęła jedyną bramkę w meczu przeciwko Bestii Praca łotewskiego Gutkowskiego.

Gerard Patia w meczu z Rakovem / Beast-Clivis.EU /

Beast ma także innego hiszpańskiego piłkarza, który tworzy historię, Kataloński Gerard Patia. Kapitanie Clive’a Starter przeciwko Rogo Ale w przerwie został zastąpiony ostrzeżeniem. Zawodnik Tarragony rozegrał swój 195. mecz w Extraclassa Jest on drugim po Navarre najbardziej utytułowanym hiszpańskim piłkarzem w historii ligi polskiej Iñaki Astiz Jeszcze dwa spotkania.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *