Gra, w którą wielcy Europejczycy lecą do Kataru

W klasyfikacji zasadzek rosną największe europejskie zespoły. Anglia, Niemcy i Belgia poprowadziły swoje zespoły do ​​przodu z wygodnymi zwycięstwami. To samo dotyczy Włoch, którzy zremisowali w Szwajcarii (0:0). Obecny mistrz Europy powinien był wygrać. Szwajcaria była gorsza, ale poradziły sobie w wysokim napięciu w Bazylei i mogły awansować z tytułem Akanjiego, gdy zbliżyły się do zespołu bez rzucania się między kije w pierwszej połowie. Błąd Ricardo Rodrigueza z przerwy zakończył się rzutem karnym. Ale Giorgino, najlepszy ekspert w używaniu techniki skoku przed atakiem, nie zdołał oszukać leniwych.

Więcej informacji

Trener Roberto Mancini wezwał do talentu. Cesa, który na ławce startowej siedział na korzyść Peradiego, wszedł do środka, a Janiolo, który z powodu kontuzji opuścił ostatnie Mistrzostwa Europy, wrócił. Kontrola partii nigdy nie przestała być włoska. Szanse są we wszystkich kolorach, a bramkarz Somer to gigant. Szwajcaria jest o cztery punkty niższa od rywala i ma do rozegrania dwa mecze. Wszystko wskazuje na to, że w listopadowej walce, z którą zmierzą się na włoskiej ziemi, rozegra się między nimi podanie.

Anglia została wprowadzona na Mistrzostwa Świata, gotowa do wykorzystania swojego najlepszego pokolenia piłkarzy. Razem z Danią i Szwecją – które rozegrały dwa mecze mniej niż duński i angielski – tworzą trzy drużyny z pełnymi zwycięstwami w kontynentalnej fazie kwalifikacyjnej. Piąte zwycięstwo przyszło w jasnej walce z Andorą na Wembley, która rozpoczęła się kwadrans później bramką Lingarda, a drużyna Pirenejów nie miała innej historii niż obalenie muru.

W ostatnich dwudziestu minutach Kane strzelił drugą karę, a Lingard trzecią bramkę, dając Sadze czwartego. Polska, która spadła z San Marino (1-7), jest druga w grupie z 17 golami do przerwy i tylko jedną bramką, z których pięć trafi w środę do Anglii. Albania i Węgry (1:0) zmierzą się z pierwszym zwycięstwem.

Potrójny Gareth Bale

W Stuttgarcie Niemcy pozostawiły dawne wątpliwości i przeniosły się do Armenii, łudząc się, że wypadły z meczu (6:0) i zbliżają się do pierwszego Pucharu Świata, co jest spełnieniem marzeń umiarkowanej drużyny. Cztery gole przed przerwą rozwiązały je. W grupie na równiku liderem znów są Niemcy. Przegrali tylko jeden mecz z północno-zachodnią Macedonią, tracąc dwubramkową przewagę z Islandią (2-2).

Drużyna nordycka, która była na ostatnim mundialu, jest na skraju eliminacji, sześć punktów przed Armenią, pięć z Rumunią i cztery za Macedończykami, i jest uwikłana w kontrowersje, które sprowokowały federację w związku z zarzutami o agresywną przemoc seksualną . Napastnik usunął Sigurdssona z tej drużyny.

Walia rozegrała tylko jeden Puchar Świata. Stało się to w 1958 roku w Szwecji. Pobyt w Katarze będzie wisienką na karierze Garetha Bale’a w zespole, który kocha najbardziej. Belgowie, niekwestionowani liderzy drużyn, wszyscy wskazują na chęć gry w barażach z Sexem, który przegrał w Brukseli (3:0). Po znakomitym występie cztery dni temu, Madrista Hazard po raz kolejny stała sama i strzeliła drugiego gola dla Roberto Martineza, zapewniając im komfortowe zwycięstwo. Wynik otwiera możliwości dla Walii, która po niepowodzeniu z Białorusią wróciła z trzema bramkami, z czego dwa w rzutach karnych.

Mecz odbył się w rosyjskim Kazaniu, neutralnym miejscu wybranym przez UEFA ze względu na sankcje nałożone na władze Białorusi, a Bale rozpoczął od gola po zdobyciu nałożonej na niego kary. Ale Białoruś wróciła z dwoma golami z rzędu na koniec pół godziny. Kiedy był na linach, Bale pojawił się ponownie. Podziękował za kolejną maksymalną karę iw trzeciej minucie dogrywki strzelił zwycięskiego gola (2-3).

Możesz śledzić pola EL PAÍS w Facebook I Świergot, Lub zarejestruj się tutaj, aby otrzymać Nasz cotygodniowy biuletyn.

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."