Gracz Far Cry 5 odtwarza kultową lokalizację z Fallout: New Vegas

Gracz Far Cry 5 odtwarza kultową lokalizację z Fallout: New Vegas

Kreacje z gry Far Cry 5 odtwarzają kultowe lokalizacje z gier wideo

Obraz należący do użytkownika Reddit mojoswoptops2020

Pomimo tego, że jest to tytuł, który istnieje już od jakiegoś czasu, Far Cry 5 w dalszym ciągu zapewnia swoim graczom wspaniałe chwile. Z tej okazji jeden z nich Stworzył jedną ze słynnych lokacji w Fallout: New VegasA dokładniej Neptun. Pomimo premiery w 2010 roku, Bethesda’s Fallout nadal ma dużą społeczność użytkowników, którzy nie przestają okazywać swojej miłości do gry i oczywiście… także do całej sagi.

Są to oczywiście nieco inne gry, a Far Cry 5 można bliżej sklasyfikować w kategorii gier Łucznik Chociaż Fallout jest uważany za grę RPG, oba mają pewne podobieństwa. Na przykład obaj mają siedzibę w Ameryce Północnej i tak, obaj poruszają dość mroczne tematy, gry mają dużo akcji i oczywiście oferują także… Naprawdę ogromny otwarty świat. Twoje godziny będą szybko płynąć, gdy będziesz cieszyć się którymś z tych tytułów. Pamiętajcie też, że od dłuższego czasu mówiło się o nowej wersji New Vegas stworzonej przez modderów.

Neptun wraca do życia dzięki Far Cry5

Osobą odpowiedzialną za wykonanie tego niesamowitego dzieła był użytkownik Reddita com.mojosoptps2020. Na zdjęciach, które udostępnił na forum widać oczywiście pracę jaką wykonał dbając oczywiście o każdy najdrobniejszy szczegół i dając z siebie wszystko Postapokaliptyczny wygląd, który definiuje serię Fallout. Jeśli i Ty chcesz cieszyć się tą imponującą pracą, otwórz szeroko oczy, bo tuż pod tymi liniami możesz zobaczyć wszystkie obrazy, które pozostawił w subreddicie Fallout: New Vegas.

Odtworzyłem Niptona z Fallout New Vegas w Far Cry 5!
przezu/mojosoptops2020 WFalloutnewvegas

Jak widzieliście, wynik jest więcej niż imponujący.W rzeczywistości w momencie pisania tej wiadomości publikacja była już opublikowana Ma ponad 1600 głosów „za”., więc możemy powiedzieć, że reszcie społeczności całkiem się podobało. Nie jest to pierwszy taki przypadek, ponieważ inny użytkownik stworzył już jedną z najsłynniejszych map Call of Duty w grze Far Cry 5, która demonstruje niesamowite możliwości gry.

Być może nie jest to jedyna rzecz, jaką widzisz w kwestii kreatywności w Far Cry 5, wydaje się, że wolność i, jak powiedzieliśmy jakiś czas temu, dostępne możliwości Pozwoli Ci stworzyć oryginalne dzieła sztuki. Jeśli lubisz tego typu treści, lepiej wypatruj przyszłej współpracy, ponieważ już wiesz, że w społecznościach gier wideo są bardzo utalentowani ludzie.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *