Gracz Starfield doświadcza naturalnego zjawiska narodzin, które zdarza się raz na 375 lat

Gracz Starfield doświadcza naturalnego zjawiska narodzin, które zdarza się raz na 375 lat

„Starfield” to gra fabularna.Bardziej ambitneGra stworzona przez firmę Bethesda wywołała dyskusję na temat jej zawartości i tajemnic, jakie skrywa. Nazwa użytkownikaIWontRegret Uświadomił sobie to podczas swojej wizyty na planecie Ziemia w grze Mamy do czynienia z prawdziwym zaćmieniem słońca.”Wspaniały.

Nie jest to tylko zaplanowane wydarzenie, ale faktem jest, że użytkownicy nie spodziewali się, że w „Starfield” zaistnieją takie naturalne zjawiska. Dzięki silnikowi graficznemu i systemowi cieni te zaćmienia mogą wyglądać jak „Piękny„Ponieważ, jak widać z kosmosu, Możesz zobaczyć, jak słońce rzuca cień, gdy znajduje się za księżycem.

Do

„Myślałem, że moje mapy są błędne, a potem zdałem sobie sprawę, że to zaćmienie słońca!”

Użytkownik udostępnił zrzut ekranu tego naturalnego zdarzenia RedditNie trzeba było długo czekać na komentarze społeczności. Opuścił społeczeństwofanem„To właśnie dlatego, że pięknie to wygląda z orbity statku kosmicznego i ze względu na obrót Ziemi”.cień„Obejmuje pewne części planety. To odpowiedź, dlaczego nie wszyscy możemy zobaczyć zaćmienie w tym samym czasie.

Te szczegóły wzbogacają dostawę, ponieważ nie są wspomniane bezpośrednio w promocji tytułu, są to ciekawostki, które można zauważyć podczas zabawy w grę, a to kończy się zaskoczeniem.Zdumiewający„Ponieważ gracz się tego nie spodziewa.

Fizyka „Starfield” to szczegół, który wzbudził ciekawość graczy, a mianowicie to, że jeden z nich…Eksperymenty„Rezultat jest taki, że umieszcza się tysiące ziemniaków w jednym pomieszczeniu i sprawdza, jak zderzają się ze sobą”zaskakujący

Z drugiej strony oceny i wyniki Starfield spadają, ponieważ zarówno na Metacritic, jak i na Steamie gra RPG Bethesdy otrzymuje niższe oceny z powodu skarg niektórych użytkowników.

Obraz | Nazwa użytkownikaIWontRegret

Zobacz wszystkie komentarze na https://www.xataka.com.mx

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *