Gracze konsolowi twierdzą, że mogą wyłączyć grę międzyplatformową

Chociaż 343 Industries już potwierdziło, że będzie pracować nad systemem przeciwdziałania oszustwom dla nieskończona aura W tej chwili nie ma innego wyjścia, jak zająć się tym, co jest. Oznacza to, że społeczności konsolowe i PC dzielą tryb multiplayer, a wraz z nim wydaje się, że wielu graczy konsolowych nie jest w pełni zadowolonych z wyników.

Ekosystem na Xboksie jest całkowicie kontrolowany, ale na PC niektórzy oszuści wydają się przenikać, co czasami sprawia, że ​​fair play jest widoczne przez jego brak. Podczas gdy 343 Industries właśnie potwierdziło, jakie działania podejmą lub czy pozwolą graczom z innych platform nie móc grać, w tej chwili niektórzy gracze Okazują swój gniew i odrzucenie Proszą o 343 pilne środki.

Nieskończona społeczność Halo przeciwko oszustwom

Nie chcemy tym demonizować społeczności PC, oszuści mogą być na każdej platformie, jednak wydaje się, że w tej pierwszej otwartej becie brak możliwości wybrania niektórych filtrów jest bardzo nieskuteczny i nie da się odizolować oszustów w solidny sposób.

W tej chwili 343 Industries nie rozmawiało o tym szczegółowo, więc powinniśmy być świadomi, że otrzymali opinie i dostarczyli szybką łatkę lub dodali możliwość gry ze swoimi ulubionymi przez wszystkich, włączając opcję sporadycznego wyłączania. -gra.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *