Gran Canaria promuje jazdę na rowerze w Polsce

Gran Canaria zaprezentowała swoją ofertę turystyczną w Polsce © Turismo GC

The Miejsce docelowe Gran Canaria Pojawił się w Targi Międzynarodowe Targi Turystyczne TT WarsawOdbyła się ona w miniony weekend w naszym mieście Natarsyna, Warszawa. Ta akcja promocyjna to niepowtarzalna okazja poznania najnowszych trendów na rynku turystycznym oraz nawiązania kontaktów biznesowych. Wzmocnij wizerunek i pozycjonuj wyspę jako cel podróży Wśród turystów z tego kraju.

Ponadto brany jest pod uwagę udział jako wystawca w tej corocznej imprezie Jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń branży turystycznej w EuropieDelegacja Gran Canarii odbyła spotkanie robocze Claudio Andrade, hiszpański minister turystyki w Polsce. Reprezentację Turystyki Gran Canarii prowadził Pino León, Dyrektor ds. Rozwoju Turystyki, któremu towarzyszyła Juana Rosa Aleman, Technik ds. Rozwoju Turystyki. Turystyka na Gran Canariioraz Magdalena Adamczyk, technik promocji w organizacji autonomicznej w tym kraju.

Było to możliwe przez trzy dni TT Warsaw 2022 Promocja destynacji turystycznych na Gran Canarii Wydarzenie zgromadzi touroperatorów, biura podróży, linie lotnicze, firmy nawigacyjne, hotele, firmy zajmujące się podróżami i sprzętem sportowym, a także innych graczy w łańcuchu wartości turystyki.

Aby zapewnić obszerną listę Doświadczenia, alternatywy spędzania wolnego czasu i czas wolny w najlepszym klimacie na świecie Atrakcyjna destynacja, jaką oferuje Gran Canaria, została zaprojektowana. Zainstalowano powierzchnię wystawienniczą o powierzchni 52 m2, w której odtworzono strefę plażową z leżakami z logo wyspy, otoczoną dekoracją kwiatową oraz dwoma ekranami do odtwarzania filmów promocyjnych destynacji.

Gran Canaria zaprezentowała swoją ofertę turystyczną w Polsce © Turismo GC

Przestrzeni tej towarzyszy inspirujący format wraz z prezentacją destynacji Hiszpańskie Biuro Turystyczne w Warszawie W ramach projektu TT Warsaw wizerunek i nazwa Gran Canarii znalazła się na liście wystawców na stronie wydarzenia oraz w druku.

Na 28. edycji Warszawskich Międzynarodowych Targów Turystycznych organizowanych w podmiejskim Nadarzynie, Uczestniczyli w nim turyści z kraju i zagranicy. Jego odbiorcami są głównie mieszkańcy stolicy Polski i jej okolic, obszarów o dużej sile nabywczej. Spotkanie to odbyło się po raz pierwszy w r Największe targi w Europie Środkowej, Ptak Warsaw Expo.

W ramach tego prestiżowego spotkania, pod patronatem Ministerstwa Turystyki i Polskiej Organizacji Turystycznej, odbył się festiwal podróżniczy z udziałem mocno medialnych podróżników z całego kraju. Około 300 wystawców firm i Frekwencja dotknęła 20 000 odwiedzających Podczas dni obchodów mogli cieszyć się kilkoma równoległymi aktywnościami stworzonymi na powierzchni 25 tys. m2.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.