Grant K 50K dla Polski | Wiadomości, sport, praca

Polska – Wioska otrzymała grant w wysokości 50 000 dolarów od komisarzy okręgu Mahoning na naprawę, wymianę i podłączenie chodników.

„Musimy podziękować komisarzom, kiedy ich widzimy” – powiedział radny Samuel Moffy.

W zeszłym tygodniu rada wioski omówiła dotację i przekazała informacje zwrotne na temat sposobu wydawania pieniędzy. Moffy zaproponował pracę na głównych chodnikach wioski.

Adwokat Józef Masejko powiedział, że pracuje nad ustawą, która zmieni obecne przepisy. Powiedział, że obecne przepisy w Ohio nakładają na właściciela nieruchomości odpowiedzialność za utrzymanie chodnika na swojej posiadłości. Urzędnicy wiejscy próbują znaleźć sposób, aby pomóc takim nieuleczalnym mieszkańcom.

Radny Anthony Latancio powiedział, że niektóre fundusze można by wykorzystać na pomoc tym, którzy są w prawdziwej potrzebie.

Przewodniczący Rady Mike Thompson zacytował kilka złych odcinków chodnika we wsi. Powiedział, że większość drzew albo przenosiła się z miejsca na miejsce, albo chodnik uległ zniszczeniu.

Komisarz Village Street Russ Beatty powiedział, od czego zacząć, jeśli chodzi o dotację na chodniki, gdzie i ile złych chodników wymaga naprawy.

„Teraz kręcimy w ciemności” – powiedział zborowi. „Nie wiemy, ile to będzie kosztować”.

Dzisiejsze ważne wiadomości i wiele innych w Twojej skrzynce odbiorczej

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *