Grasshopper Manufaktura świętuje 25 lat i rozpoczyna odliczanie do ogłoszenia

Grasshopper Manufaktura świętuje 25 lat i rozpoczyna odliczanie do ogłoszenia

Grasshopper Manufaktura powstała 30 marca 1998 roku, 25 lat temu. Chociaż ceremonia jest obecnie utajniona, wygląda na to, że nie będziemy musieli długo czekać, aby dowiedzieć się więcej o nowych projektach: Rozpoczęło się odliczanie, które kończy się 9 czerwca i możemy w nim przeczytać „Coś się wydarzy”.

Data zbiega się z wydarzeniami, które przygotowuje wielu wydawców, na krótko przed targami E3 2023 – jeśli nie odwołanymi – więc Możemy poczekać na reklamy. Nie wykluczył przejęcia dewelopera przez NetEase w 2021 roku Nigdy więcej bohaterów 4 „Jeśli jest wystarczający popyt”.

Grasshopper, założony przez Goichi Suda, zadebiutował z Srebrna obudowa i inne projekty, pomimo popularności, która się z tym wiązała Zabójca 7 I Bez bohaterstwaGra akcji z wyraźnym poczuciem humoru. Wziąć udział w Zabójcza Rama: Maska Zaćmienia Księżyca -poprawione kilka tygodni temu-, utworzone Cienie potępionychI Piła do lodów -Czekam na nowe wydanie- Zabójca nie żyjeI niech umrze Naturalnie różne kontynuacje i wersja telewizyjna Do Bez bohaterstwa.

Co najmniej trzy duże projekty są w toku

Będziemy odpowiedzialni za tworzenie i produkcję gier Aby zachować „smak” i jakość konika polnego, z których jesteśmy znani” — poinformował Suda51 po zakupie przez NetEase.

Ta inwestycja pozwala zespołowi rozwijać się z większą ambicją i tworzyć gry, które wcześniej były niemożliwe dla studia. W 2021 roku ujawnili realizację planu Co najmniej trzy duże gry na następną dekadęA w roku 2022 otwiera się nowy zespół o nazwie Yabukiri Studio, oprócz wzmianki o stworzeniu oryginalnej gry.


You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *